За інформацією, що надійшла Шевчук Наталії Михайлівні, голові ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія», від Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, листом від 18.10.2022 зазначається, що 27.09.2022 Головним слідчим управлінням Національної поліції України на виконання ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 20.07.2020 у справі №757/29843/20-к (не пройшло і три роки) ВНЕСЕНО до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості, викладені в заяві від 07.07.2020 та розпочато досудове розслідування в кримінальному провадженні №12022000000000945 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України, скоєного Петранюком Тарасом Івановичем, уродженцем Коломиї Івано-Франківської області, 19 жовтня 1976 року народження.

У листі Державного бюро розслідувань чорним по білому написано, що в ході перевірки, проведеної слідчим управлінням ГУНП в Луганській області, відомостей, викладених у заяві Шевчук Н. М. від 07.07.2020, установлено, що за аналогічними фактами, які викладено в заяві Шевчук Н. М., Ленінським районним відділом Луганського районного управління ГУМВС України в Луганській області здійснювалось досудове розслідування в кримінальному провадженні №12012030050000359, розпочатому 03.12.2012 за заявою Плугіна Д. В. від 15.10.2020 за фактом заволодіння шахрайським шляхом Петранюком Т. І., належних йому грошових коштів у розмірі 100 000 доларів США, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

22.07.2013 Петранюку Т. І. повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

20.09.2013 досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні закінчено, складено обвинувальний акт, який після погодження відповідним прокурором прокуратури Ленінського району надіслано до Ленінського районного суду м. Луганська.

Далі найцікавіше: відповідно до ст. 61 Конституції України, ніхто не може бути ДВІЧІ притягнутий до юридичної відповідальності одного виду, за одне й те саме правопорушення…

БІНГО ДБР! ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ПЕТРАНЮК ТАРАС ІВАНОВИЧ БУВ УЖЕ ЗАСУДЖЕНИМ ЯК МІНІМУМ ОДИН РАЗ!!! ТАКЕ МОЖЛИВО ЛИШЕ В УКРАЇНІ, ЩОБ ОБВИНУВАЧЕНИЙ ЗА ВАЖКИЙ КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН ВІДБУВАВ ПОКАРАННЯ НЕ В ТЮРМІ, А В ПЦУ, СПІВСЛУЖИВ З ПРЕДСТОЯТЕЛЕМ ЕПІФАНІЄМ У САНІ АРХІЄПИСКОПА, ОСКВЕРНЯЮЧИ В ЯКОСТІ КЕРУЮЧОГО ТЕРНОПІЛЬСЬКО-БУЧАЦЬКУ ЄПАРХІЮ!

Скільки там Петранюку Т. І. прокурор просив дати років позбавлення волі? П’ятнадцять? Що ж, в УАПЦ кримінальний єпископ Луганський і Старобільський з легкої руки Митрополита Макарія (Малетича) став титулованим членом церкви Одеським і Чорноморським в 2016 році, тож шість років уже «відмотав» святий архієрей. Залишилося ще дев’ять!

Вибачте, та без гумору в цій ситуації ніяк. Якщо серйозно, то голові ГО Наталії Шевчук знадобилось майже три роки, щоб наші, себто українські, правоохоронці підтвердили «в ході перевірки» очевидний факт: архієрей ПЦУ ТИХОН (в миру ПЕТРАНЮК ТАРАС ІВАНОВИЧ) – кримінальний злочинець, а саме шахрай, який невідомо за яку суму «загубився» у групи прокурорів як обвинувачений у кримінальному провадженні в часі, коли розпочалась війна (АТО 2014) на Донбасі! Адже якщо людина має юридичний статус обвинуваченого у кримінальному правопорушенні за ч. 4 ст. 190 КК України, то Петранюк Тарас Іванович повинен відбувати покарання в місцях позбавлення волі, а не ганьбити ім’я Святої Церкви України!

ЖОДНОГО РІШЕННЯ ЛЕНІНСЬКИМ СУДОМ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ НЕ ВИНОСИЛОСЬ ЩОДО ГРОМАДЯНИНА ПЕТРАНЮКА Т. І., ТОЖ ВИПУЩЕНИЙ ПІД ЗАСТАВУ ШАХРАЙ НА ВОЛІ!

Вітаємо Його Високопреосвященство владику Тихона з поновленою кримінальною справою на території України, Держави, не підконтрольній терористам ЛДНР, і сподіваємось, що молитись в якості архієрея ПЦУ на Тернопільщині вам залишилось недовго, адже наші героїчні хлопці ЗСУ вже незабаром звільнять Луганськ, Донецьк і решту українських міст, отже, всі оригінали кримінальних проваджень, оригінали розписки про співпрацю з терористами ЛДНР ФЕРЗЯ, паспорт громадянина ДНР на ім’я Петранюка Тараса Івановича, уродженця Коломиї, будуть обов’язково долучені до доказової бази українськими правоохоронцями, прокурорами, а суд Іменем України поставить крапку у ганебній для нашої Святої Церкви історії.

ДАЛІ БУДЕ…

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Прес-службаФонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія