Продовжуємо публікувати матеріали кримінального провадження №120120030050000359 відносно Петранюка Тараса Івановича, архієпископа ТИХОНА, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Православної Церкви України (Української Православної Церкви), за підозрою у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

В часі морального занепаду та соціально-політичної деградації, одним з духовних оплотів, до яких варто би було тягнутися людям для заспокоєння, повернення віри та морального зміцніння – мала б стати Українська Церква.

Деякі події та явища, якщо проаналізувати їх в сукупності, можуть наштовхнути на страшну для надій знедолених душ тезу – чим далі від церкви, тим ближче до Бога. Звісно, промовляючи такі слова, є ризик бути підданим анафемі за сумніви в святості церкви та її служителів. Але, потрібно дивитися правді у вічі. Про людей і про їх спільноту говорять вчинки. От і розглянемо, не більше і не менше, ніж конкретний приклад, який завдяки існуванню цілого пакунка документів можна вважати преюдиціальними фактами.

Нагадаємо: Наталія Михайлівна Шевчук, голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, провела власне розслідування кримінального злочину, скоєного єпископом Тихоном (Петранюком).

Нами оприлюднено Постанову про оголошення обвинуваченого Петранюка Т. І. в розшук, Протокол затримання особи, Петранюка Т. І. (єпископа Тихона), підозрюваного у вчинені злочину 20 липня 2013 року.

Ознайомившись з підставами затримання та правами і обов’язками затриманого, підозрюваний Петранюк Тарас Іванович 1976 р. н. пояснив:

«С задержанием не согласен, считаю его незаконным свои письменное согласие (зачеркнуто) ходатайство с изложеным в протоколе ознакомленый с правом на задержание (зачеркнуто) защиту от 20.07.2013 г…».

Чи перебував єпископ Тихон (Петранюк Тарас Іванович) в Ізоляторі тимчасового тримання ЛМУ ГУМВС України у Луганській області після затримання та конвоювання працівниками СДСБЕЗ до м. Луганська? –ТАК!

Було видано Доручення для здійснення захисту від обвинувачення особи, роз’яснено права на захист та винесено Ухвалу про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Петранюка Тараса Івановича. В Ізоляторі тимчасового тримання ЛМУ ГУМВС України у Луганській області Петранюк Т. І. відмовився від правової допомоги державного захисника, про що написав відповідну заяву.

СВРВ ГУМВС України у Луганській області
майору міліції О. Л. Петровій


Петранюка Тараса Івановича
19.10.76 р. н.
Івано-Франківська обл., м. Коломия
вул. О. Олеся, 10А

Заява

У наданні вторинної правової допомоги, адвокатом Щегловим Д.С. не потребую, у зв’язку з тим, що мій захист здійснює адвокат Гагай П.С.

Петранюк Т. І. (підпис)

Прийняв:
Слідчий СВ Ленінського РВ ГУМВС України у Луганській області
майор міліції

                                                      (підпис)                                        Петрова О. Л.

20.07.13.                                    (підпис)                                          Щеглов Д. С.

Чи було звільнено Петранюка Т. І. (єпископа Тихона) з-під варти у зв’язку з оплатою застави в розмірі 114 700 грн? –ТАК!

МВС УКРАЇНИ
ГУМВС УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛУГАНСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ
вул. Польського, м. Луганськ, 91000

Дата
Номер

Слідчому СВ Ленінського РВ ЛМУ
ГУМВС України у Луганській області
Майору міліції
ПЕТРОВІЙ О. І.

            Повідомляємо Вас, що 23.07.2013 у результаті розгляду клопотання слідчого СВ Ленінського РВ ГУМВС України у Луганській області майора міліції Петрової О. Л. Ленінський районний суд м. Луганська виніс ухвалу по справі №4371101013-к відносно Петранюка Тараса Івановича 19.10.1976 року народження, за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, про застосування до підозрюваного Петранюка Т. І. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 (шістдесят) днів. Строк тримання під вартою обчислювати з моменту взяття під варту. Строк дії ухвали до 16.09.2013 року о 16 годин 30 хвилин.

            Відповідно до вимог ч. 3 ст. 183 КПК України слідчий суддя Ленінського районного суду м. Луганська Женеску Е. В. встановила взятому під варту Петранюку Т. І. заставу у розмірі 114 700 гривень у грошовій одиниці України.

            23.07.2013 о 17:50 до ІГТ ЛМУ ГУМВС України у Луганській області надійшла банківська квитанція про внесення грошових коштів на спеціальний рахунок, визначений у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, та зазначений в ухвалі Ленінського районного суду м. Луганська, а саме: ТУ ДСА 37318003000730, МФО 804013, код 26297948 та довідка з Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області (№77 від 23.07.2013) про оплату застави відносно Петранюка Т. І., які є документами, що підтверджують внесення застави.

            На виконання ухвали Ленінського районного суду м. Луганська від 22.07.2013 відносно Петранюка Т. І. та керуючись вимогами ч. 4 ст. 202 КПК України, 23.07.2013 Петранюк Т. І. був звільнений з ІТТ ЛМУ ГУМВС України у Луганській області.

Т. в. о. начальника ІТТ ЛМУ ГУМВС України у Луганській області

Майор міліції                                                                 Дмітрієв Д. Є.

Чи перебуває Петранюк Тарас Іванович (архієпископ Тихон) на підписці про невиїзд на сьогодні? – Де-юре ТАК! Де-факто НІ!

Незважаючи на обставини, що Петранюк Тарас Іванович є у статусі обвинуваченого, за законодавством України на не окупованій території, досі перебуває на підписці про невиїзд, звільнений з-під варти під заставу – безперешкодно перетинає державний кордон України!

Чи відомо Предстоятелю Православної Церкви України Митрополиту Епіфанію про «приватні» закордонні подорожі керуючого Тернопільсько-Бучацької єпархії архієпископа Тихона (Петранюка Т. І.), чи брав Його Високопреосвященство Тихон обов’язкове благословення на це у Предстоятеля ПЦУ, якими документами при проходженні державного кордону користується Петранюк Т. І., а головне – за чиї кошти літає? – НАМ НЕВІДОМО!

ДАЛІ БУДЕ…

Читайте в попередніх публікаціях: