28 серпня – День міста Тернополя. Голова Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук листом привітала міського голову Сергія Надала: «… День міста – це свято всіх, для кого Тернопіль став долею: хто народився і виріс тут, хто приїхав і залишився назавжди. Блаженоспочилий владика Мефодій часто говорив, що Тернопіль не можна не любити. В цьому місті особлива атмосфера затишку та спокою, ніби в батьківському домі.

Цьогоріч день міста відзначають у свято Успіння Пресвятої Богородиці. За своє земне життя Богородиця своїм повчальним прикладом пробуджувала в людині Совість – голос Бога, навчала кожну людину відкривати свою душу перед Богом та довіряти Йому усі тайни. І сьогодні Вона дарує своє молитовне заступництво усім тернополянам та їх родинам.

Шановний Сергій Віталійович! Від імені Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія щиросердечно дякуємо Вам за підтримку нашої ініціативи у справі увіковічення пам`яті Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Блаженнішого МЕФОДІЯ Митрополита Київського і всієї України.

З нагоди свят бажаю Вам, і у Вашій особі усім тернополянам, благополуччя і процвітання, міцного здоров’я і мирного неба. Нехай Господь Вседержитель та Пресвята Богородиця зміцнять Ваші душевні і фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста і рідної України!»

Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія в обмеженому тиражі видав фото-альбом «Думки Митрополита Мефодія…» до дня міста. Перший екземпляр фото-альбому був подарований Тернопільському міському голові Сергію Надалу на молитовну пам`ять.

 

Прес-служба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія