У Києві за підтримки громадської організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги» відбулась науково-практична конференція на тему «Засади державної політики щодо наркотиків у сучасних умовах в Україні».

Модератор Конференції: Князевич Василь Михайлович, завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров’я, доктор медичних наук.

З доповідями виступили: Віталій Коблош, Преосвященний єпископ Львівський і Галицький Філарет, Ірина Суворова, Світлана Румянцева, Олег Дзісяк, Cергій Шум, Анатолій Вієвський, Ганна Кожина, Мар’яна Некрасова, Отто Стойка, Отець Роман Будзинський, Михайло Матяш, Алла Щербінська та Вікторія Івчук.

Отець Роман Будзинський представив доповідь по темі міжгалузевого підходу реалізації державної політики у сфері контролю за наркотиками в Україні. Говорив про необхідність об’єднати всі сили в боротьбі проти швидких темпів наркоманізації населення та анонсував проект Фонду Пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія «Від серця до серця», який має на меті допомогти залежним людям у визволенні від наркотичної залежності.

«На сьогодні в Україні є всі можливості реалізувати міжгалузевий підхід у сфері контролю за наркотиками – об’єднати зусилля та вирішити проблему. Співпрацюючи з кваліфікованими медиками: психологами, психотерапевтами, наркологами, реабілітологами наше духівництво допоможе пройти шлях до життя без залежності.» – розповідає отець Роман.

Сьогодні в Україні вже існує розроблена стратегія, яка працює повільно та неефективно, тому необхідний новий підхід, який дозволить краще захищати здоров’я і безпеку окремих громадян і суспільства в цілому. На зміну каральної ідеології повинні прийти більш гуманні та ефективні підходи, засвоєні на наукових даних, принципах громадської охорони здоров’я та правах людини.

Учасники конференції зазначили, що ефективна державна політика щодо наркотиків є однією з найважливіших складових державної політики в Україні.

Отто Стойка
Отто Стойка
Отець Роман Будзинський
Отець Роман Будзинський
Олег Дзісяк
Олег Дзісяк
Наталія Шевчук
Наталія Шевчук
Василь Князевич, Наталія Шевчук, Роман Будзинський
Василь Князевич, Наталія Шевчук, Роман Будзинський
Василь Князевич та Анатолій Савков
Василь Князевич та Анатолій Савков
Вікторія Івчук
Вікторія Івчук
Ганна Кожина
Ганна Кожина
Луїдж Мігліоріні
Луїдж Мігліоріні
Світлана Рум'янцева
Світлана Рум'янцева
Анатолій Вієвський
Анатолій Вієвський
Алла Щербінська
Алла Щербінська