Блаженнійший Митрополит Епіфаній відвідав військову частину в Харкові, де освятив дзвіницю, нагородив захисників і передав автомобіль швидкої допомоги.
Освячення дзвіниці у військовій частині Харкова та передача автомобіля швидкої допомоги для фронту
10 жовтня 2024 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у супроводі митрополита Дніпровського і Січеславського Симеона, архієпископа Харківського і Слобожанського Митрофана та єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія відвідав одну з військових частин у Харкові. Під час цього візиту він звершив освячення новозбудованої дзвіниці та передав автомобіль швидкої допомоги, придбаний у рамках співпраці Православної Церкви України з Українською Православною Церквою США.



У церемонії освячення взяли участь архієреї, військові капелани, командир військової частини, військовослужбовці, а також Харківський міський голова Ігор Терехов. Разом із ними Предстоятель помолився за українських захисників і за перемогу над російським агресором.



Особливим моментом стало нагородження воїнів високими церковними нагородами як знак вдячності за їхнє жертовне служіння на благо України. Архієпископа Харківського і Слобожанського Митрофана було відзначено Орденом святого архістратига Михаїла I ступеня за вагомий внесок у духовну підтримку військовослужбовців.
Після освячення та нагороджень Митрополит Епіфаній спільно з присутніми біля пам’ятного знаку на честь полеглих захисників України підніс молитву за спокій душ героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність держави.
Завершальним етапом візиту стало передання автомобіля швидкої допомоги, який буде використовуватись для надання медичної допомоги на передовій. Цей важливий внесок став можливим завдяки зусиллям Православної Церкви України та Української Православної Церкви США, які спільно допомагають українській армії.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України
Соц.медіа