Долучайтесь до проекту “Гвардія Помсти” і станьте частиною великої справи. Ми вже отримали важливу підтримку біженців з Горлівки, але ще потрібно зібрати 9 тисяч гривень для придбання снайперської гвинтівки “Ірпінь”. Ваші внески та репости допоможуть нам досягти цієї мети та забезпечити належну підтримку нашим снайперам на фронті. Приєднуйтесь та поширюйте інформацію про проект серед друзів та знайомих.

Разом з нами вшануйте міста, постраждалі від війни, та підтримайте снайперів на фронті

Шановні друзі!

Ми з радістю хочемо поділитися з вами хорошими новинами. Серія Гвардія Помсти, наш проект, який має на меті вшанування міст, що постраждали від війни, отримала надзвичайно важливу підтримку. Біженці з Горлівки внесли значний внесок, щоб зібрати кошти на снайперську гвинтівку “Горлівка”, яка вже вирушила на фронт. Це є свідченням їх великої відданості та небайдужості до важливої справи.

Але наш проект “Гвардія Помсти” ще не завершений. Нам залишилося зібрати 9 тисяч гривень для придбання снайперської гвинтівки “Ірпінь”. Ми знаємо, що разом з вами ми зможемо досягти цієї мети.

Наразі ми знаходимось на екваторі тижня, і хочемо закінчити його з ефективним результатом. Ми віримо в вашу підтримку та активність. Ваші внески та репости допоможуть нам досягти поставленої мети. Кожна допомога є важливою та цінною.

Запрошуємо вас приєднатися до нашого проекту та пожертвувати на снайперську гвинтівку “Ірпінь”. Наша команда гарантує, що кожен внесок буде використаний з максимальною відповідальністю та ефективністю.

За посиланням ви можете задонатити свій внесок на снайперську гвинтівку:

https://send.monobank.ua/jar/7CJieRMd1💳 на снайперську гвинтівку “Ірпінь” 5375 4112 0646 0235

Також, будь ласка, поділіться цим повідомленням зі своїми друзями та знайомими. Репости та широке поширення інформації допоможуть нам залучити більше людей та зібрати необхідну суму.

Дякуємо! Слава Україні

З повагою,
Юрій Чорноморець, богослов-релігіознавець, професор, протягом десятиліть належав до УПЦ Московського патріархату, ба більше – працював в апараті цієї структури.

Із здобуттям автокефалії він приєднався до Православної Церкви України. А на початку війни був мобілізований до ЗСУ. Напевно, лише Україна має профіль такого військового, два в одному: професор богослов’я — снайпер.