У 2017 році заборонений в Українській Православній Церкві Київського Патріархату уродженець Коломиї Івано-Франківської обл. ТАРАС ІВАНОВИЧ ПЕТРАНЮК – він же єпископ ТИХОН, він же агент МЛД ЛНР ФЕРЗЬ (19.10.1976 р. н.) обвинувачений (підозрюваний) у кримінальному провадженні №120120030050000359 за ч. 4 ст. 190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах), випущений під заставу в 15 000 дол. США, ревний симпатик «руського миру», бажаючий віддано служити «родінє», зробив несподіваний кар’єрний кульбіт: присягнув на вірність Митрополиту Макарію (Малетичу), тодішньому Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви, таким чином легалізувався в Автокефальній Церкві ще й отримав з рук патрона сан архієпископа, виконуючи «важливу місію» – будь-якою ціною загальмувати кримінальне провадження з продажу чоловічого монастиря, в якому фігурує сам митрополит Макарій (Малетич) та архієпископ Мстислав (Гук) – попередники по Тернопільській кафедрі УАПЦ владики Тихона (Петранюка).

Досвідчений кримінальний злочинець ТИХОН ПЕТРАНЮК справляється з поставленим завданням блискуче.

30 березня 2018 року єпископ Тихон (Петранюк), виконуючи благословення свого покровителя Митрополита Макарія (Малетича), тодішнього Предстоятеля УАПЦ, з метою домогтися закриття кримінального провадження № 12017210010003614 відвідує в якості керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ з «дружнім» візитом начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Богомола Олександра Миколайовича, дарує ікону на молитовну пам’ять (!!!).

Уявіть собі: шахрай, випущений під заставу, завербований агент «ЛНР» зустрічається з керівником поліції області, про що публічно звітує на сторінці Facebook.

Архієрейська етика – на практиці це не про розгляд етичної сторони чи моральні ризики, проблеми, які можуть виникнути натомість у церковному середовищі, це питання «здати чи ні одного зі своїх?».

Завтра це означає, ймовірно, привернути увагу до себе, а тому потрібен своєрідний гальмівний компроміс, як-то раніше вже демонстрував глава УАПЦ, сьогоднішній постійний член Священного Синоду УПЦ (ПЦУ) Митрополит Макарій (Малетич): перше вголос сказати «я не знав», далі довго та щиро вибачатись за дії свого підлеглого, запевнити, що вірив єпископу, адже як можна було йому не вірити, пізніше – створити комісію, довго досліджувати обставини ймовірного канонічного злочину, опісля винести на розгляд церковного суду наявні матеріали (суду, до речі, якого в УПЦ (ПЦУ) досі немає), в результаті прийняти рішення у колі братів-архієреїв на Священному Синоді чи Архієрейському Соборі, залежно від прописаних юридичних норм Статуту Церкви, визначити покарання, наприклад, у вигляді відправлення (схову злочинця) в один з монастирів «до повного і правдивого покаяння», відтак якщо інформація в засобах масової інформації не стихне – заборонити і відлучити від Церкви до кращих часів з обіцянкою за першої ж нагоди повернути зашквареного титульного єпископа в лоно Церкви.

Після чисельних ганебних історій на прикладі однієї кафедри – як-то танці архієрея з отцями в нічному барі «СІТІ», продаж Червоногородського замку – чоловічого монастиря, призначення на Тернопільську кафедру шахрая під заставою провокатора, бійки між духовенством УАПЦ та УПЦ КП напередодні Об’єднавчого Собору, викриття кримінального злочинця, завербованого органами державної безпеки так званої ЛНР – виникає одне бажання – ретельно вимити руки. І справа не тільки в тому, що окремі архієреї нашої Святої Церкви зрадили не лише власну Батьківщину, а й архієрейську присягу та задекларовані християнські цінності Церкви.

Про кримінальне минуле Тихона Петранюка вже давно знали, адже ще за часів, коли більша частина архієреїв сьогоднішньої Української Православної Церкви (ПЦУ) перебувала у складі УПЦ Київського Патріархату, 2010-го одностайно проголосували про заборону єпископа Луганського та Старобільського Тихона (Петранюка), керуючого на той час Луганською єпархією УПЦ КП, і відлучили без жодних сумнівів його преосвященство від Церкви.

Отже, як тепер церковні керманичі вчинять з нинішнім вже канонічним керуючим «Управлінням Тернопільсько-Бучацькою єпархією Української Православної Церкви (ПЦУ)» Тихоном Петранюком, і з тими священнослужителями, яких заборонив сам архієпископ Тихон Петранюк за зневагу до себе, як-то наш духівник-протоієрей Роман Будзинський, настоятель парафії Св. Жон-Мироносиць с. Почапинці Тернопільської обл., який з громадою публічно заявив, що піти у безпосереднє керівництво кримінального злочинця, такого як архієпископ Тихон Петранюк, було б все одно, що добровільно вивалятися в лайні (відмовилися поминати одіозного керманича Тернопільщини під час богослужіння).

Отже, Тихон Петранюк, на нашу думку, сьогодні очолює рейтинг псевдоієрархів УПЦ (ПЦУ), колишній архієрей УПЦ КП та УАПЦ ніколи не був самостійною, шанованою та справді церковною постаттю, а його зрада не варта й виїденого яйця, як і його зустрічні заяви до СБУ про наклеп, адже свята правда непереборна.

Тож, Ваше Високопреосвященство, архієпископе Тихоне, ви й надалі вперто стверджуєте, що все це брехня, наклеп, фейк і підробка? Оприлюднені головою Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталею Шевчук документи – “макулатура”?

Що ж, спеціально для вас і ваших поплічників із сепаратистського цеху – ексклюзив – ПОСТАНОВА про відмову в порушенні кримінальної справи щодо гр. Петранюка Тараса Івановича – отримуйте і добре закарбуйте в пам’яті:

ЗРАДУ ПРИЙМАЮТЬ – ЗРАДНИКАМИ ГИДУЮТЬ!

Мовою оригіналу:

ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об отказе в возбуждении уголовного дела

г. Луганск                                                                         «24» июня 2016 г.

            ОУР Ленинского РУВД МВД ЛНР лейтенант полиции Рындин Р.А., рассмотрев материалы проверки КУПП №3503 от 15.06.2016 в отношении гр. Петранюка Тараса Ивановича,

УСТАНОВИЛ:

            15.06.2016 в Ленинское РУВД МВД ЛНР из прокуратуры Ленинского района г. Луганска поступил материал уголовного производства №12012030050000359 (вх. №2295 от 15.06.2016) в отношении гр. Петранюк Т.И. для проведения доследственной проверки.
            Изучением материалов проверки было установлено, что 10.03.2010, находясь в офисе по адресу г. Луганск, ул. Демехина, 28, гр. Петранюк Т.И. обратился к гр. Плугину Дмитрию Владимировичу с просьбой предоставить ему в долг сроком до 25.04.2010 сумму денежных средств в размере 100 000 (сто тысяч) долларов США. Получив от гр. Плугина Д.В. указанные денежные средства, гр. Петранюк Т.И. вопреки своим обещаниям в назначенный срок долг не вернул, в связи с чем гр. Плугин обратился в правоохранительные органы.
            Также в ходе проверки было установлено, что в последующем 12.08.2013 гр. Петранюк Т.И. через неустановленное лицо в кафе «Зебра», расположенном по адресу: г. Луганск, пл. Героев ВОВ, передал гр. Плугину Д.В. денежные средства в размере 100 000 долларов США, тем самым полностью вернул долг. В дальнейшем гр. Плугин Д.В., получив денежные средства, обратился в Ленинский РО с сообщением о возмещенном ему ущербе и просьбой прекратить уголовное производство в отношении гр. Петранюка Т.И.
            Принимая во внимание, что имеются достаточные данные, указывающие на отсутствие признаков преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 172 УК ЛНР, руководствуясь п. 2 ч. 1 ст. 26, ст. 147, 148 и 151 УПК ЛНР, суд

ПОСТАНОВИЛ:

  1. Отказать в возбуждении уголовного дела по признакам преступления, предусмотренного ч. 4 ст. 172 УК ЛНР.
  2. Копию постановления об отказе в возбуждении уголовного дела направить заинтересованным лицам, а также прокурору Ленинского района г. Луганска.

Настоящее постановление может быть обжаловано: начальнику Ленинского РУВД МВД ЛНР или прокурору Ленинского района г. Луганска либо в суде Ленинского района г. Луганска в порядке, установленном гл. 16 УПК ЛНР.

Оперуполномоченный ОУР
Ленинского РУВД МВД ЛНР
Лейтенант полиции

Согласовано:
Начальник отдела уголовного розыска
Ленинского РУВД МВД ЛНР
Луганской Народной Республики

__подпись__

Переклад українською мовою:

ПОСТАНОВА
про відмову в порушенні кримінальної справи

м. Луганськ                                                    «24» червня 2016 р.

ОУР Ленінського РУВС МВС ЛНР лейтенант поліції Риндін Р.А., розглянувши матеріали перевірки КУПП №3503 від 15.06.2016 щодо гр. Петранюка Тараса Івановича,

ВСТАНОВИВ:

15.06.2016 в Ленінське РУВС МВС ЛНР з прокуратури Ленінського району м. Луганська надійшов матеріал кримінального провадження №12012030050000359 (вх. №2295 від 15.06.2016) щодо гр. Петранюка Т.І. для проведення дослідчої перевірки.
Вивченням матеріалів перевірки було встановлено, що 10.03.2010, перебуваючи в офісі за адресою м. Луганськ, ул. Демехіна, 28, гр. Петранюк Т.І. звернувся до гр. Плугіна Дмитра Володимировича з проханням надати йому в борг терміном до 25.04.2010 суму грошових коштів в розмірі 100 000 (сто тисяч) доларів США. Отримавши від гр. Плугіна Д.В. зазначені грошові кошти, гр. Петранюк Т.І. всупереч своїм обіцянкам в призначений термін борг не повернув, у зв’язку з чим гр. Плугін звернувся в правоохоронні органи.
Також під час перевірки було встановлено, що в подальшому 12.08.2013 гр. Петранюк Т.І. через невстановлену особу в кафе «Зебра», розташованому за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, передав гр. Плугіну Д.В. грошові кошти в розмірі 100 000 доларів США, тим самим повністю повернув борг. Надалі гр. Плугін Д.В., отримавши грошові кошти, звернувся до Ленінського РВ з повідомленням про відшкодування йому збитків з проханням припинити кримінальне провадження щодо гр. Петранюка Т.І.
Беручи до уваги, що є достатні дані, які вказують на відсутність ознак злочину, передбаченого ч. 4 ст. 172 КК ЛНР, керуючись п. 2 ч. 1 ст. 26, ст. 147, 148 і 151 КПК ЛНР, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Відмовити в порушенні кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 172 КК ЛНР.
2. Копію постанови про відмову в порушенні кримінальної справи направити зацікавленим особам, а також прокурору Ленінського району м. Луганська.

Ця постанова може бути оскаржена: начальнику Ленінського РУВС МВС ЛНР або прокурору Ленінського району м. Луганська або в суді Ленінського району м. Луганська в порядку, встановленому гл. 16 КПК ЛНР.

Оперуповноважений ВКР
Ленінського РУВС МВС ЛНР
лейтенант поліції

Погоджено:
Начальник відділу карного розшуку
Ленінського РУВС МВС ЛНР
Луганській Народної Республіки

__підпис__

Зрада Петранюка − це велика кровоточива рана, яка залишить шрам на тілі нашої Церкви назавжди. Зрадницька поведінка такого архієрея, як Тихон, під час перебування в Українській Автокефальній Православній Церкві, пізніше – в помісній Українській Православній Церкві (ПЦУ) – є непристойною у житті не тільки нашої Святої Церкви, а й загалом України як Держави.

Сьогодні ми, українці, ще не отримали переконливої та беззаперечної перемоги у війні з ворогом, утім ще одну битву виграли – викрили відступника та лжесвідка. Далі – справа за церковною владою та правоохоронними органами.

Єднаємося, браття, в цю лиху годину,
Нехай ворог знає – ми за Україну.
Богу душу нашу віддамо єдину,
За нашую землю Священну Україну!

ДАЛІ БУДЕ

НАГАДАЄМО:

НАГАДАЄМО: