Вечірній приїзд та участь Вселенського Патріарха А.Ф.Панайотіса Вселенського Патріарха п. Бартоломеоса у святкуванні Святого Димитрія та 10-річчі відновлення римської школи на острові Імбро разом із важливими подіями та візитами.

Імбро вітає Вселенського Патріарха та святкує Святого Димитрія

Увечері у вівторок, 24 жовтня 2023 р., А.Ф.Панайотіс Вселенський Патріарх п. Бартоломеос прибув до Імбро, щоб взяти участь у святкуванні Святого Димитрія та ювілейному заході з нагоди 10-річчя відновлення школи римської меншини на острові.

Його супутниками в цій подорожі були прп. Митрополит Швеції та всієї Скандинавії п. Клеопа та Єрол. Диякон Чину п. Варнавас Григоріадіс.

У середу Патріарх здійснив урочистий візит до нової Префектури (Каймакам) Імбро Едім. Пан Нурбакі Ялчин та заступник мера Етім. Пан Ерджан Іпек.

Пізно ввечері Святіший Владика у супроводі пароха преп. Митрополит Імброс і Тенедос пан Кирилос, священики та численні віряни разом із новим Генеральним консулом Греції в Закордонному Місті. Посол пан Константінос Кутрас відвідав сільську місцевість Ліврохія села Агрідія та відслужив вечірню у святковій невеликій церкві Агіос Дімітріос, яка колись була Метохією I. Синайського монастиря. Після Вечірні відбувся простий урочистий бенкет, після якого Патріарх розійшовся, а парох і священнослужителі звершили Ортор і Божественну Літургію в Метохії.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Наступного дня, у четвер, 26 жовтня, Патріарх очолив Божественну літургію у святковій малій церкві Святого Димитрія в селі Святої Теодорії, відновленій багато років тому з постаментів під керівництвом митрополита Мелітіса, а пізніше Архиєпископа Америки Іакова, родом із цього села. .

Після Літургії Його Святість відвідав Початкову школу, де він також навчався в дитинстві, і з радістю поспілкувався з вчителями та учнями, а потім відвідав музичний захід, організований Imbrian Union в Культурному товаристві села Македонія-Фракія. Далі відбулися урочисті збори.

Увечері він освятив трапезу свята Святого Димитрія в селі Агрідія з прп. Митрополита Мирона п. Хризостома, сина села, який короткою промовою привітав паству на чолі з Патріархом, парохом і послом п. К. Кутрасом.

У п’ятницю, 27 жовтня, після обіду Патріарх А.Ф.Панагіотіс із супроводом повернувся до свого місця в місті.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION