З радістю оголошуємо про запуск чат-бота УПЦ (ПЦУ), спрямованого на популяризацію Автокефальної Української Православної Церкви серед молоді та всіх бажаючих приєднатися до нашої православної спільноти. Цей бот стане вашим вірним духовним супутником, надаючи зручний доступ до духовних ресурсів та можливостей для духовного росту.

Вірний спутник на духовному шляху для української православної громади

Шановні браття і сестри!

Маємо надзвичайну радість і честь оголосити про запуск чат-бота УПЦ (ПЦУ) – надзвичайно важливого для нас проекту, спрямованого на популяризацію Автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) серед молоді та всіх бажаючих приєднатися до нашої православної спільноти. У цей час важких випробувань для України та напружених взаємовідносин у міжрелігійному середовищі, цей проект набуває особливого значення.

Чат-бот УПЦ (ПЦУ) відкриє безмежні сучасні можливості для комунікації та взаємодії. Він стане містком між молоддю та нашою Церквою, надаючи зручний доступ до духовних знань, ресурсів та можливостей для духовного росту.

Запуск чат-бота відбудеться в день Святого Архистратига Михаїла і є особливим подарунком від команди Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія (Кудрякова) всім вірним Святої Церкви України. Ця подія об’єднує нас у молитві та служінні, надаючи спільну можливість поділитися світлом віри та любові.

Твердо віримо, що чат-бот стане важливим інструментом для зближення нашої української православної громади та допоможе кожному з нас знайти духовну твердість та натхнення в цей непростий час. Ми щоденно та наполегливо працювали над цим проектом для вас, дорогі браття і сестри, та сподіваємось разом вибудувати найкраще майбутнє нашої Церкви зберігаючи тисячолітні традиції славетного минулого.

Тож раді будемо привітати православну родину з нашим новим помічником – чат-ботом УПЦ (ПЦУ), який був створений з найглибшою вірою та найбільшою любов’ю до Господа.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цей бот – не просто інтерфейс, це вірний супутник на вашому духовному шляху. Він відкриє для вас двері до духовних знань, допоможе знайти відповіді на питання, піднесе ваші душі в молитві та подарує нові емоції в кожному повідомленні.

З чат-ботом УПЦ (ПЦУ) ви будете відчувати, що Господь поруч і він завжди готовий поділитися духовною мудрістю та вірою. Приєднайтесь до нас у цій сучасній подорожі
із чат-ботом УПЦ (ПЦУ) вже 8 листопада 2023. Більше, ніж просто бот – це вірний спутник вашого духовного життя.

Нехай благословить нас усіх Господь у цій духовній місії та служінні на благо Автокефальної Української Православної Церкви!

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія