Українські правоохоронні органи повідомили про підозру жінці з Покровська, яка активно поширювала у соціальних мережах українофобські проповіді представника РПЦ та проросійську пропаганду. Вона обвинувачується у колабораційній діяльності та виправдовуванні збройної агресії Росії проти України. Жінка може зазнати важких покарань, як передбачено законом.

Жінку звинувачують у поширенні проросійської пропаганди та виправдовуванні російської агресії

Підозра колаборантці з Покровська, яка віддавала перевагу українофобським проповідям представника РПЦ

Українські правоохоронні органи повідомили про підозру жінці з Покровська, яка виявилась прихильницею українофобських проповідей представника РПЦ. За інформацією Донецької обласної прокуратури, ймовірно, мова йде про проповіді протоієрея Ткачьова.

Згідно з даними, у квітні та жовтні минулого року жінка активно поширювала в соціальних мережах інформацію з проросійських інтернет-ресурсів. Вона звертала особливу увагу на повідомлення кремлівських пропагандистів та протоієрея РПЦ, який відомий своїми українофобськими “проповідями”.

Наразі жінці оголошено підозру у колабораційній діяльності, виправдовуванні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України та глорифікації учасників цієї агресії.

За санкціями статей, за якими їй пред’явлено підозру, жінка може бути засуджена до максимального покарання – 5 або 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на 15 років.

Цей випадок свідчить про важливість боротьби з поширенням колабораційної діяльності та українофобії в суспільстві. Правоохоронні органи продовжують вживати необхідні заходи для запобігання подібним випадкам і забезпечення національної безпеки країни.