25 жовтня 2019 р.Б. голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, вірна ПЦУ Наталія Шевчук звернулась до Голови Національної Поліції України Клименка Ігоря Володимировича з офіційним повідомленням про місцезнаходження особи, оголошеної до розшуку – Петранюка Тараса Івановича (архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона), який розшукується за скоєння злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах).

Зокрема, у повідомленні йшлося про місцезнаходження та прикмети підозрюваного:

“Мені, громадянці Шевчук Наталії Михайлівні, голові громадської організації «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія», при виконанні статутних обов’язків стало відомо про місцезнаходження особи, яка за скоєння злочину перебувала у розшуку, оголошеним Головним Управлінням МВС України у Луганській області в 2011 році, та яку й досі не було знайдено.

Цією особою є громадянин України Петранюк Тарас Іванович, 19.10.1976 року народження уродженець м. Коломия, Івано-Франківської області, був зареєстрований за адресою:  м. Чернівці, провулок 2-й Вінницький, 5, кв.1, який підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах), а саме, 10.03.2010 року шахрайським шляхом заволодів грошима мешканця міста Луганська у сумі більш ніж 100 тисяч доларів США.

З 21.10.2009 року по 13.12.2010 Петранюк Т.І. перебував керівником Луганської та Старобільської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП), після чого був позбавлений сану та заборонений до участі у проведенні церковної служби в якості священнослужителя за скоєння вчинків не сумісних з канонами Церкви, у зв’язку із чим відбув у невідомому напрямку.

З 2017 року й по теперішній Петранюк Т.І. є керуючим Тернопільською Єпархією Православної Церкви України (код ЄДРПОУ 25347638), фактичне місцезнаходження якої: м. Тернопіль, вул. Руська, 22.

Прикмети розшукуваного Петранюка Т.І.: на вигляд 35-40 років, міцної статури, волосся темне, обличчя овальне, брови дугоподібні, ніс прямий, губи середні, підборіддя пряме…”.

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія