«Ряса та духовний сан не можуть захищати людину, якщо вона є колаборантом, порушує закон та допомагає ворогу» так вважає речник Київської Митрополії Православної Церкви України, архієпископ Євстратій Зоря. Та, схоже, такі правильні слова жодним чином не стосуються архієреїв УПЦ/ПЦУ, наприклад, таких, як громадянин Петранюк Тарас Іванович обвинуваченого у кримінальному провадженні за ст.190 ч.4 (шахрайство в особливо великих розмірах єпископ Тихон Петранюк привласнив 100 000 дол. США замість того, щоб побудувати перший храм УПЦ КП Архистратига Михаіла в м. Луганську) та підозрюваного СБУ за ст.111 ч.1 (держзрада надав письмову згоду співпрацювати з терористичним угруповуванням МВД ЛНР під агентурним прізвиськом Ферзь). Кому ж так потрібен зашкварений кримінальний злочинець в лавах УПЦ/ПЦУ, що його архізеківське високопреосвященство «не помічають» ані правоохоронці нацполіції України, ані СБУ? Чи то й досі «не на часі»? Тож, час поставить все, на свої місця, а поки вітаємо симпатика руського міра на Житомирщині.

28 листопада 2022 року, в день пам’яті преподобного Паїсія Величковського, недостойний канонічний архієрей ПЦУ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк взяв участь в святковому богослужінні у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

Божественну літургію очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон Шостацький у співслужінні архієпископа Житомирського і Поліського Володимира Шлапак, єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія Кухарчук, єпископа Богородчанського Феогноста Бодоряк, місцевого духовенство та гостей у священному сані.

В кінці літургії було звершено молебень перед чудотворною мироточивою іконою Пресвятої Богородиці з Вінничини «Іверська-Мирненська (Мироточива)», яка прибула до храму 27 листопада 2022 р.Б.

По завершенні шахрай-громадянин Петранюк Тарас Іванович разом з іншими архіпастирями привітав керуючого Житомирсько-Овруцькою єпархією владику Паїсія з Днем небесного покровителя та побажавши міцного здоров’я на довгі роки і благословенних успіхів у архіпастирському служінні – подарував посох придбаний на кошти ошуканих людей.

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія