Молитва до Пресвятої Богородиці на честь ікони “Семистрільна” (Пом’якшення злих сердець) є важливою частиною духовного життя українських віруючих. Ця ікона символізує надію, милосердя та захист у важкі часи. У цій статті розглянемо історію і значення цієї молитви та чому віруючі звертаються до неї, шукуючи отримання чудес і спокою.

Розглянемо важливість молитви до ікони “Семистрільна” та її роль в житті віруючих

Молитва до Пресвятої Богородиці на честь її чудотворної ікони “Семистрільна,” відомої також як “Пом’якшення злих сердець,” є важливою частиною віруючих в Україні і поза її межами. Ця ікона є символом надії, милосердя і захисту в часи болю, страждань і випробувань. Ця стаття розгляне важливість молитви до Пресвятої Богородиці та чому віруючі звертаються до неї, сподіваючись на отримання чудес і здійснення прохань.

Молитва до Пресвятої Богородиці: Пом’якшення злих сердець

О Мати Божа, Пресвятая Діво Богородице! Ти перетерпіла люті скорботи і страждання на землі і безперестанно молишся за нас грішних перед Престолом Божим на Небесах. Ти бачиш, Мати Милосердна, всі страждання народу українського, тож молимо Тебе: розв’яжи скорботи наші, перетвори печаль нашу на радість!

Ця молитва спрямована до Пресвятої Богородиці, яка в Україні займає особливе місце в серцях віруючих. Марія, Мати Божа, вважається заступницею перед Богом і милосердною Матір’ю для усіх людей. Український народ звертається до неї в молитвах з великою вірою, сподіваючись на її заступництво.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Історія ікони “Семистрільна”

Ікона “Семистрільна” (або “Семистрільна ікона”) отримала свою назву через сім стріл, які, за легендою, випустила із свого серця Пресвята Діва Марія. Ця ікона стала символом спасіння та пом’якшення злих сердець. Її чудотворні властивості спонукають віруючих звертатися до неї в молитвах зі спеціальними проханнями та подякою за отримані благословення.

Важливість молитовного звернення до Пресвятої Богородиці

  1. Милосердя і спасіння: Молитва до Пресвятої Богородиці виражає сподівання на її милосердя та заступництво перед Богом. Віруючі вірять, що Мати Божа має величезну силу благословення і може примирити їх з Господом.
  2. Захист і вірність: У важкі часи, коли народ зазнає страждань або загроз, молитва до Пресвятої Богородиці стає виразом вірності та віри в Бога. Віруючі вірять, що Мати Божа захищає їх і допомагає подолати труднощі.
  3. Чудеса і благословення: Багато віруючих свідчать про те, що їхні молитви до Пресвятої Богородиці виконуються через чудеса або надання благословення важливими моментами їхнього життя.
  4. Покликання до миру і єднання: Молитва до Матері Божої також закликає до миру, єднання та взаємодопомоги серед людей. Віруючі сподіваються, що їхні молитви прискорять зміцнення миру та взаєморозуміння між людьми.

В цей важкий час для України і для всього світу, молитва до Пресвятої Богородиці залишається джерелом надії, миру і віри. Віруючі вірять у її благословення та отримання чудес, і ця віра зміцнює їх відвагу та надає сил подолати будь-які труднощі. Нехай Мати Божа залишається заступницею і захисницею для всіх, хто звертається до неї в молитвах і надії на допомогу. Піднесімо молитву за справедливий мир, за перемогу над ворогом, за наших незламних воїнів-захисників України!

Молитва до Пресвятої Богородиці на честь Її чудотворної ікони «Семистрільна», (Пом‘якшення злих сердець):

О Мати Божа, Пресвятая Діво Богородице! Ти перетерпіла люті скорботи і страждання на землі і безперестанно молишся за нас грішних перед Престолом Божим на Небесах.
Ти бачиш, Мати Милосердна, всі страждання народу українського, тож молимо Тебе: розріши скорботи наші, перетвори печаль нашу на радість!
Ти, Яка породила Бога і Спаса нашого, Ісуса Христа — спаси нас молитвами Твоїми!
Ти, Яка від нашестя чужинців народ наш в давнину рятувала — зупини і нині загарбників, що прийшли на нашу землю українську.
Ти, Яка стріли нападників на них самих повертала — знешкодь усю зброю ворожу і зруйнуй всі недобрі замисли ворогів наших.
Ти, Яка в серці Своїм повноту страждань прийняла — зціли зранені серця тих, хто зазнав страждань і болю втрати.
О Владичице наша Богородице, наверни до Бога серця тих, що йдуть на нас війною, всіх безбожників і всіх злих людей цього світу. Просвіти розум їх Світлом Правди Христової, виведи з омани і пробуди їх до істини.
Очисти, Пречиста Діво, серця всіх людей від злоби, ненависті та ворожнечі, утверди нас всіх у любові і мирі.
Щоб усю надію нашу на Господа покладаючи, у силі і непохитній вірі пройшли ми усі випробування послані нам згори. І врятовані Божим Милосердям повсякчасно славили Отця нашого Небесного, у Святій Трійці Єдиного Бога і Твоє за нас Материнське заступництво, на віки віків. Амінь

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія