Приєднуйтесь до благородної справи разом із командою волонтерів під керівництвом Романа Холодова, які рятували та евакуювали багато поранених українських захисників. Кожен ваш внесок, навіть 400 гривень, може врятувати життя та принести надію тим, хто цього найбільше потребує.

Кожні 400 гривень – це можливість врятувати життя та принести надію

Дорогі друзі,

Сьогодні я звертаюсь до вас із сповненою серцем проханням та закликом до дії. Мене захоплює історія Романа Холодова та його неймовірної команди волонтерів з Православної Церкви України, які протягом більше року роблять неймовірну справу – вони врятували багато життів, евакуюючи поранених.

І ось що важливо: кожні 400 гривень, які ви задонатите, перетворюються на реальне життя, яке ви рятуєте. Ваша допомога – це капля величезного моря, в якому кожен внесок має значення. Кожен евакуйований поранений Захисник – це реальна можливість для них отримати необхідну медичну допомогу та вижити.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Команда Романа перевершила всі очікування. Вони не лише рятували життя, але і зробили це з такою ефективністю, що важко уявити. Вони переобладнали автобуси для реабілітації, економлячи ресурси і вивозячи ще більше людей. Ця команда заслуговує на наше захоплення та підтримку.

Давайте об’єднаємося і допоможемо найкращим волонтерам України в цій надзвичайно важливій місії – рятувати незламних. Ваші гроші і ваша доброта – це життя та надія для тих, хто потребує допомоги найбільше.

Не втрачаймо часу. Спільно ми можемо зробити чудо. Давайте разом врятуємо кожен, хоча б одне життя – вартість дії 400 гривень і ви чиїсь рятівник, принесемо надію тим, хто цього дуже потребує. Жива допомога – живим воїнам!

Допомогти можна декількома способами:
1) Грошима:

  • Pay Pal kholodov.r.f@gmail.com
    • Монобанк: 5375411406150644 Холодов Р.
    • Банка: Евакуація поранених

Ціль: 1 500 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6LJWfyM5vS

Номер картки банки
5375 4112 0853 2668

2) Паливом (або талонами на пальне).

З великою вдячністю за вашу підтримку та вірою у перемогу над катом,

Голова ГО “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”
Наталія Шевчук

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія