Чернівецько-Хотинська єпархія сердечно запрошує вірян Православної Церкви та всіх доброзичливих на урочисте святкове богослужіння, приурочене вшануванню Пресвятої Богородиці. Святкове богослужіння розпочнеться о 6:00 ранку у домовому храмі святого великомученика Іоанна Нового (вулиця Коцюбинського, 2, Чернівці) з можливістю сповіді вірян. Прийдіть поділитися цією благословенною миттю та відчути єдність в спільній молитві перед чудотворною іконою “Втіхи та Розради”. Запрошуємо всіх бажаючих на цю неповторну захоплюючу святкову подію!

Святкове подією від Чернівецько-Хотинської єпархії: Поклоніння та помазування перед чудотворною іконою “Втіхи та Розради”

Чернівецько-Хотинська єпархія з великою радістю оголошує усім вірянам Православної Церкви та доброзичливим серцям запрошення на урочисте святкове богослужіння, присвячене вшануванню Пресвятої Богородиці в чудотворній іконі “Втіхи та Розради”.

У цей особливий день, 21 січня 2024 року, в домовому храмі святого великомученика Іоанна Нового (розташованому на другому поверсі центрального корпусу Чернівецького національного університету: вулиця Коцюбинського, 2, Чернівці) відбудеться святкове богослужіння, яке розпочнеться о 6:00 ранку з можливістю сповіді вірян.

Запрошуємо вас взяти участь у поклонінні перед копією чудотворної ікони, яка буде виставлена для глибокого вірування, молитви та поклоніння.

По завершенні богослужіння, вас чекає неповторний момент – помазування освяченою оливою від чудотворної ікони “Втіхи та Розради”. Приходьте разом з родиною, щоб поділитися цією благословенною миттю та відчути єдність в спільній молитві.

Чернівецько-Хотинська єпархія рада запросити усіх бажаючих, на цю неповторну захоплюючу святкову подію!

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва до Пресвятої Богородиці перед іконою “Втіхи та Розради”:

О Пресвята Владичице Богородице, Втіхо та Розрадо наша! Поглянь милостиво на людей, що з вірою і любов’ю поклоняються пречистому образу Твоєму; прийми наш похвальний спів і принеси Твою теплу молитву за нас грішних до Господа, щоб Він, зневаживши усі наші гріхи, спас і помилував нас. О Предивна Владичице!

Прояви на нас дивні милості Твої: збережи і помилуй Блаженнішого Епіфанія нашого Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) і Високопреосвященнійшого архієпископа Германа керуючого Чернівецько-Хотинською єпархією, даруй їм здоров’я і спасіння; збережи пастирів Церкви Київської, христолюбиве воїнство і всіх людей Твоїх.

Благаємо Тебе розчулено: позбав і всіх нас від усякої скорботи, настанови на шлях усяких чеснот і благостей, спаси від спокус, бід і хвороб, візьми від нас наклепи і сварки, охорони від блискавки і грому, від пожежі, голоду, землетрусу, повені і смертоносної рани; подай нам Твою милостиву допомогу в дорозі: і на морі, і на суші, і в повітрі, даруй справедливу перемогу над ворогом. Ось бо, Всемилостива Владичице, в несумнівній надії ми підносимо до Тебе нашу щиру молитву. Не відкинь наших сліз і зітхань, не забувай нас в усі дні життя нашого, але завжди перебувай з нами і Твоїм заступництвом і клопотанням у Господа подавай нам відраду, утішення, захист і поміч, щоб ми славили, і величали Тебе в усі часи навіки-віків. Амінь.