Митрополит Донецький і Маріупольський Православної Церкви України Сергій (Горобцов)

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Serhij759_5148164631926303_8430699312591028026_n.jpg

Ну що дорогі друзі?! Вже всі, навіть скептики, вірять і відчувають, що дуже скоро ми повернемось в наші українські міста, селища, села, де зараз тимчасово панує «руський мир». Але зараз не про те…

Я дуже покладаюся на справедливість закону. І надіюся, що паралельно з нашою перемогою, відновленням суверенітету України на тимчасово окупованих територіях нашої багатостраждальної країни, відбудеться 100-відсткове покарання тих, хто привів на нашу землю, в наш дім кляту війну під соусом «мышебратья». Розмова піде про справжніх ідеологів т.з. «руського миру», попів і архієреїв московського патріархату.

Відразу попереджаю, що назву цій фсб-шної організації, імена та прізвища злодіїв в рясах навмисно пишу з маленької (ну дуже з маленької ) літери. Тому що не поважаю цих потвор, які через церковний амвон і свої крилаті фрази принесли на нашу святу землю кров і страшні муки. Не даремно старі люди казали – «який піп, такий і прихід».

Тотальне зомбування, переконання та інші впливи на парафіян мп професійно проводили політтехнологи, роблячи з людей справжніх рабів, безхребетних юродивих «спасі господі», які до сих пір вірять, що українці самі по собі стріляють, та самі себе підірвали у драмтеатрі та інш. Єрархи мп в Україні нагороджували катів Гіркіна, Гіві, Моторолу, Захарченко та інших біснуватих фашистів , але (дуже дивно) зараз не відбувають строк за державну зраду, а спокійненько служать собі у Донецьку, Горлівці, Луганську та навіть інколи приїжджають на засідання своїх брехливих синодів, де отримують вказівки своїх кураторів з москви.

Так ось, мене і моїх друзів побратимів дуже турбує невизначеність деяких наших політиків і представників етнополітики стосовно цих колаборантів в рясах, а також їх спонсорів «дияконів». Не можливо бути «трохи вагітними». Або так, або ні. Або ви служите Україні, або служите її північному сусіду – ущербному клептоману.

Також хотілось би почути від СБУ та Генеральної прокуратури України – чи понесуть покарання представники московського патріархату в Україні, які зустрічали з хлібом і сіллю Пушиліна та іншу мразоту, яка з благословення ( язик не повертається назвати його патріархом ) гундяєва знищили Маріуполь, Волноваху.

Вже всім відомо, що дуже багато московських попів працювали і працюють коригувальниками градів по мирному населенню, багато з них приймали участь у катуванні наших полонених ще з 2014 р. Чи будуть вони покарані, або їм вдасться «пропетляти» і в цей раз.

Московський патріархат в Україні це така ж сама терористична організація, як і сама «рассея». А попи цього клятого патріархату – не краще кадирівців чи вангерівців.

Спочатку ці покидьки не встають у Верховній раді, щоб вшанувати пам’ять загиблих за Україну, а потім ми знаходимо тисячі закатованих мучеників і мучениць у Бучі, Ірпені, Гостомелі, Ізюмі. Яких ґвалтували перед смертю, відрізали кінцівки, виколювали очі… Я не кажу за наших полонених Азовців, яких заживо спалили, приховуючи свої (рашиські) військові злочини та знущання над пораненими.

Я вірю в Божу справедливість. Свято вірю, що суспільство не проковтне у черговий раз байку про те, що вони вже не московський патріархат. Але якщо, не дай Бог, хтось з урядовців знов виявиться легкодухим – повірте, народ самостійно на вилах винесе цих мерзопакасних проповідників. В той же час ми не хочемо самосуду. Ми правова держава. Тому будемо сподіватися на адекватну реакцію уповноважених органів. Маю надію, що всі колаборанти будуть відповідати за кожну вбиту дитину, за стареньких батьків, які заживо згоріли в багатоповерхівках, за сльози і страждання всіх біженців і вимушених переселенців.

І наостанок. Не ходіть в російські храми. Розповідайте своїм знайомим і друзям. Вони і зараз працюють на п’яту колону. Наша ПЦУ молиться за свій народ, допомагає своїй армії, а російська церква в Україні до сих пір чекає своїх «визволителів» і працює на путіна і гундяєва.

Вiд Матвiя 7:13-27

Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас ув одежі овечій, а всередині хижі вовки. По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків? Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі. Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити. Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається. Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу tyhon-petranyuk-1.jpg

Велику шкоду нашій державності і Православній Церкві України завдають доморощені христопродавці на кшталт архієпископа Тихона (в миру Петранюк Тарас Іванович), який чомусь досі не покараний за свої кримінальні діяння.

У 2017 році заборонений в Українській Православній Церкві Київського Патріархату ревний симпатик «руського миру» єпископ ТИХОН, він же агент МЛД ЛНР ФЕРЗЬ, обвинувачений (підозрюваний) у кримінальному провадженні №120120030050000359за ч. 4 ст. 190 КК України («Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах»), випущений під заставу в 15000 дол. США.

Нагадаємо, уже кілька років поспіль голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталія Шевчук у своїх зверненнях і публікаціях наголошувала, що розбудовуючи й укріплюючи позиції Православної Церкви України, потрібно пам’ятати, яку небезпеку під час війни несуть у собі релігійні симпатики «руського миру». Наталія Шевчук провела власне розслідування кримінального злочину, скоєного діючим архієреєм ПЦУ, керуючим Тернопільсько-Бучацькою Єпархією, архієпископом Тихоном і оприлюднила документ громадянина Донецької Народної Республіки.

Правоохоронним органам для перевірки, під протокол, Наталею Шевчук надано кейс документів (у тому числі копію паспорта громадянина так званої Донецької народної республіки, розписку, написану власноруч), в якому містяться відомості, тотожні персональним даним громадянина України Петранюка Тараса Івановича, та фото особи чоловічої статі.

Тернопільським міськрайонним судом скасовано постанову про закриття кримінального провадження, де фігурує архієпископ ТИХОН. Але на цьому все поки що й завмерло.

Однак, на жаль, приголомшлива історія та сенсаційне викриття агента, завербованогоорганами «державної безпеки» так званої Луганської народної республіки з числа єпископату Православної церкви України, не спричинила ефективних дієвих заходів з боку компетентних органів і церковного керівництва.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія