elshar38

Дорогі брати і сестри!

Дозвольте щиросердечно від імені Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія привітати Вас та Ваших близьких з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Цей рік був для українського народу продовженням тяжкого випробування… Випробування на мораль, мужність та силу духу. За цей час у серцях українців зміцнилася мрія та віра у мирне майбутнє. Хочеться подякувати за всі ті зусилля і жертви, на які доводилося протягом цього року йти кожному з нас.

В ці дні хочеться згадати Різдвяне послання Блаженнішого Митрополита Мефодія у 2014 році:

«…Улюблені брати і сестри!

З нами Бог – і під Його проводом прямуємо шляхом, що веде до вічного Його Царства. Йдемо, шукаючи істини та щастя, йдемо, переживаючи гіркі розчарування, бо ціле наше життя сповнене пошуку, котрий, зрештою, і є його вичерпним змістом. Однак весь цей пошук, весь життєвий порив набуває сенсу лише у світлі піднесеного спокою Божого та миру на землі. «Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!» (Лк. 2,14).

Ціну благодатного єднання з Богом найкраще пізнаємо у найдинамічніші періоди людської історії та нашого власного земного життя. Такі, як сучасна доба, доба суспільних змін та політичних протистоянь. Як бракує нам у ці часи спокою, певності в завтрашньому дні, почуття захищеності! І як легко стати жертвою примарних обіцянок…».

Тому бажаю кожному з Вас і в наступному роцi залишатися такими ж справжніми українцями, здобуваючи добробут і процвітання нашій рідній Україні! Хай Господь веде нас у 2017 році по тому шляху, який Він нам вказав та нехай сяйво Різдвяної Зірки заступає Вас від біди!

З повагою,

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Наталія Шевчук