97dec9cafb5012a6dcf787646e53e64e

Шановний Сергій Віталійович!

Дозвольте від імені Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія сердечно привітати Вас з днем народження!

На посаді очільника Тернополя Ви своєю активною громадянською позицією, дивовижною працездатністю та неабиякою мудрістю здобули глибоку повагу не тільки тернополян, а й усієї України. Під Вашим постійним контролем знаходиться весь комплекс соціально-економічних питань, що стоять перед Тернополем, реалізуються оптимальні шляхи їх вирішення.

Ваші відповідальність і цілеспрямованість, уміння бачити перспективу і приймати далекоглядні рішення гідні найвищої оцінки і поваги.

Особистому знайомству з Вами ми завдячуємо Блаженнішому Митрополиту Мефодію, який був Вашим добрим другом протягом багатьох років. Низький уклін Вам за Вашу діяльність, спрямовану на увіковічення пам’яті блаженно спочилого Митрополита Мефодія.

Особливо вдячні Вам за Ваш внесок у відновлення храмів та конструктивну взаємодію і співпрацю Тернопільської міської ради та Тернопільської Єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас від усіх негараздів і дарують Вам здоров’я тілесне і міцність духовну, благодать та довголіття, душевний спокій й всеблагих успіхів у Вашій самовідданій і великодушній праці на благо України!

З повагою,

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Наталія Шевчук