Вселенський патріарх Варфоломій здійснив незабутній візит до регіону Ілія, під час якого він відвідав ряд історичних та релігійних об’єктів. Патріарха вітали високопоставлені духовні та громадські діячі, а його офіційний візит підкреслив важливість збереження духовної спадщини та її ролі в сучасному світі.

Патріарх підкреслив важливість духовної спадщини та її збереження

Вчора, у вівторок, 5 вересня 2023 року, Вселенський патріарх Варфоломій здійснив важливий візит до регіону Ілія, під час якого відвідав низку історичних та релігійних об’єктів.

Патріарха вітали митрополит Ілійський Афанасій, духовенство регіону, представники культурних товариств та велика кількість вірян. Його візит був спрямований на підтримку та збудження духовного розвитку цієї області.

Під час свого перебування в Ілії, патріарх Варфоломій відвідав кілька значущих місць. Він склав молитву в Святому храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Маноладі та Варді, звертаючись до Господа за мир та процвітання цього регіону.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Пізніше глава Вселенської церкви відправився до церкви Святого Димитрія в Лехайні, де він знову помолився та звернув увагу на важливість збереження релігійної спадщини.

Патріарх також відвідав замок Хлемуці, де його супроводжували відомі археологи, що вивчають історію цього місця.

Завершивши свій візит, Вселенський патріарх Варфоломій відправився до монастиря Влахерна в Кілліні, де продовжив свою молитву та подякував за теплий прийом.

Візит Варфоломія в Ілію став важливою подією для місцевої громади та підкреслив значущість історичних та релігійних спадщин, які переплітаються в цьому унікальному регіоні.