1 липня, на Арт-Заводі “Платформа”, відбувся Щорічний Благодійний Пікнік Американської Торговельної Палати організований до Дня Незалежності Сполучених Штатів Америки та 25-річчя початку діяльності Американської торговельної палати в Україні.

Голова Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук прийняла запрошення та долучилася до святкувань в ділових колах представників Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Американської Торговельної Палати, бізнесових кіл та численних гостей свята. Представники влади та бізнесу зайвий раз довели, що вміють не тільки самовіддано та фахово працювати, а й гарно відпочивати. 

Навіть невеликий літній дощ не став на заваді гостям, які відвідували майстер-класи, розважалися і танцювали під виступи “Воплі Відоплясова” та інших талановитих гуртів.

Користуючись нагодою висловлюємо найщиріші вітання з Днем Незалежності Сполучених Штатів Америки та сердечно дякуємо всім організаторам, партнерам та волонтерам Щорічного Благодійного Пікніку за те, що представники Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія мали можливість стати частиною цього благодійного свята! 

Дякуємо за фото Американська Торговельна Палата в Україні