Привітання Надзвичайному і Повноважному Послу Сполучених Штатів Америки

Марі Йованович

Ваша Високоповажносте!

Дозвольте насамперед засвідчити свою глибоку повагу та привітати Вас та у Вашій особі усіх громадян Сполучених Штатів Америки з національним святом – Днем Незалежності США.

Протягом своєї багатовікової історії Сполучені Штати Америки є незрівнянним прикладом демократичного суспільства, заснованого на верховенстві закону і повної поваги до прав людини, осередком цивілізаційного вибору сучасності, гарантом миру, безпеки й стабільності світового ладу. 

У цей святковий день варто неодмінно згадати слова першого Президента Сполучених Штатів Америки Джорджа Вашингтона: “Борючись за свободу, ми повинні бути обачними і не порушувати свободу совісті інших, завжди пам’ятаючи, що Бог – суддя над серцями людей”. Мудрі слова батька незалежних Сполучених Штатів Америки залишаються актуальними і в наш нелегкий час боротьби українського народу за власну самобутність та гідність.

Від імені Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія щиросердечно вітаю Сполучені Штати Америки з нагоди національного свята та бажаю рясних Божих благословінь, довгих років миру й процвітання.

З повагою,

Голова Фонду Пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Наталія Шевчук