У цю неділю християни святкують притчу про блудного сина, яка нагадує нам про велику любов та милосердя Боже, що готове прийняти кожного, хто повертається до Нього з покаянням.

Символіка притчі та її важливість у християнській вірі

У цю неділю, між неділями Митаря та фарисея і М’ясопусною, Свята церква святкує Неділю про блудного сина. Притча про блудного сина є однією з найвідоміших і найважливіших у християнській вірі. Сюжет цієї повісті, яка міститься в Євангелії від Луки (розділ 15, вірші 11-32), у символічній формі ілюструє взаємовідносини між людиною та Богом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Притча розповідає про двох синів, молодший з яких вимагає від батька свою частину спадщини, відходить і розтрачає її на розпуття та марнотратство. Після того, як він опиняється в бідності, він повертається до свого батька з покаянням, і батько радісно приймає його назад, влаштовуючи для нього свято.

Притча також включає в себе історію старшого сина, який не може прийняти радості батька з приводу повернення молодшого брата.

Ця притча навчає про велике милосердя Боже, яке радісно приймає кожного, хто повертається до Нього з покаянням. Вона також показує, що кожен віруючий християнин повинен бажати спасіння для всіх, радіти наверненню грішників і не заздрити Божій любові до них.

Заповнюючи наші серця вірою та милосердям, притча про блудного сина нагадує нам про найважливіші аспекти нашої віри та ставлення до ближніх.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія