Митрополит Епіфаній виступив із рішучим осудом на адресу Російської імперії, вважаючи кожний новий обстріл та загибель невинних українців виною кремлівської тиранії. Він покладає відповідальність за ці страшні події на керівництво Моспатріархату та його прихильників, які виправдовують війну як «священну». З особливим сумом він згадує п’ятьох малюків, чиї життя обірвала російська агресія, закликаючи біблійні кари впасти на тих, хто несе відповідальність за цей «страшний гріх перед Богом та людьми».

Українські духовні лідери висловлюють гнів та обвинувачення щодо російської влади та Моспатріархату за загибель дітей

Російська імперія зла щодня продовжує знищувати українців. Кожен новий обстріл, вибух, завдання ран і вбивство – примножують провину кремлівської осатанілої тиранії, а у наших серцях відгукуються болем і гнівом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Однак серед усіх цих трагічних повідомлень, які щодня краять наші серця, звістка про російське звірство проти мирних одеситів, про загибель від удару російської зброї пʼятьох дітей, їхніх рідних і близьких – не зворушить у особливий спосіб лише камʼяне серце.

4-місячний Тимофій, 7-місячна Ліза, 3-річний Марк, 8-річна Злата та Сергійчик, якому в липні мало виповнитися 10 років. Ці імена додано до числа понад півтисячі українських дітей, чиє життя вже обірвала зла воля російських загарбників.

Їхня кров – на руках усіх тих, хто віддає російському війську накази і виконує їх, на руках тих, хто далі служить тиранії та виправдовує її. В тому числі й на руках очільника Моспатріархату Гундяєва і його поплічників, які плекають ідеологію «русского міра» і вважають цю диявольську війну – «священною».

Як язичники минулого в жертву ідолу імперії ви приносите українських дітей, проливаєте їхню кров. За цей страшний гріх перед Богом та людьми нехай усі біблійні кари, визначені дияволу і слугам його, впадуть на вас!

А всім невинним, хто загинув від рук цих слуг сатани – вічна памʼять і Царство Небесне! Нехай Господь упокоїть їхні душі зі святими, а рідним і близьким дасть силу перенести біль трагічної втрати. Наші молитви та співчуття – з вами.

Джерело: Митрополит Епіфаній