Вселенський Патріарх Варфоломій продовжує свою історичну місію, відвідуючи Угорщину та Рим. Ця подорож об’єднує віруючих і підкреслює важливість єднання, міжконфесійного діалогу та духовної спільноти.

Патріарх продовжує свою подорож до Угорщини та Риму, єднуючи православних віруючих

Після важливого та історичного візиту до Естонії, Вселенський Патріарх Варфоломій продовжує свою місію, вирушивши до Угорщини. Під час свого перебування тут, Вселенський патріарх очолить Божественну Літургію в монастирській церкві Святого монастиря Паннонхальма. Цей важливий події підкреслює важливість духовної спільноти та зв’язків між Православ’ям та Угорщиною.

Не менш значущим обіцянкою є надходження Вселенського патріарха до Риму, де він візьме участь у Божественній Літургії, що відбудеться в храмі святого великомученика Феодора на Палатинському пагорбі. Це подія, яка об’єднує православних віруючих і релігійні спільноти в їхній духовній подорожі.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Місія Вселенського Патріарха Варфоломія продовжує сприяти єднанню та розвитку православної віри, а також підкреслює важливість міжконфесійного діалогу та взаєморозуміння. Насамкінець, ця подорож об’єднує віруючих у спільній молитві та духовній спільноті.