Вселенський патріарх Варфоломій приєднується до глобальних лідерів на конференції «Наш океан» в Афінах для обговорення заходів збереження океанів та водного середовища.

«Зелений Патріарх» підтримує спільну боротьбу за здорове майбутнє планети

Вселенський патріарх Варфоломій приєднується до світової спільноти на Міжнародній конференції «Наш океан», що відбудеться у період з 15 по 17 квітня 2024 року в Афінах, у Культурному центрі Фонду Ставроса Ніархоса. Ця конференція стане платформою для обговорення проблем захисту навколишнього середовища, зокрема океанів та вод.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Міністр закордонних справ Греції, пан Гіоргос Герапетрітіс, відзначив важливість цієї конференції, яка зібрала 120 делегацій держав-членів та представників міжнародних організацій, включаючи 12 глав держав і урядів. Серед видатних гостей на заході буде присутній і Вселенський патріарх Варфоломій, який отримав визнання як «Зелений Патріарх» за свою активну екологічну діяльність.

Варфоломій відзначився у підготовці Паризької угоди та активно підтримує ініціативи щодо боротьби зі зміною клімату та забрудненням навколишнього середовища. Його присутність на конференції підкреслює значимість обговорення екологічних питань для глобального співтовариства.

Крім того, патріарха Варфоломія запросив у гості митрополит Перістері Георгій, що свідчить про широкий інтерес до співпраці між релігійними та науковими галузями у справі охорони довкілля.

Міжнародна конференція «Наш океан» в Афінах обіцяє стати важливим форумом для обміну ідеями та розробки стратегій збереження нашого найважливішого ресурсу – океанів та вод.