17 грудня Папа Римський Франциск святкує свій 80-річний ювілей. Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія Наталія Шевчук листом привітала Папу Франциска зі святом:

«…Прийміть щирі вітання у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім’я служіння Богові. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку усім народам. В ранні роки свого життя Ви були вихованцем українського священика, тому дуже багато знаєте  про нашу державу, її звичаї та, звісно, про нашу Церкву. За час свого служіння на престолі святого  Апостола Петра Ви часто згадуєте у своїх молитвах українську землю, висловлюєте відкрито Свою велику та теплу підтримку Українському  народу.

В цей день від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та довгих років життя, благополуччя та духовної наснаги у служінні в ім’я Господа. Нехай віра та мудрість і надалі допомагають утверджувати духовні й моральні орієнтири, мир й злагоду у всьому світі. Нехай милосердний Господь допомагає Вам у всіх добрих справах, що Ви уже розпочали, а Святий Покровитель апостол Петро посилає мудрість, терпіння, виваженість та духовні сили…»

Прес-служба сайту