У неділю, 22 жовтня 2023 року, Вселенський Патріарх Варфоломій відзначив 32-у річницю обрання на Патріарший престол під час вечірнього богослужіння в Метохії Гробу Господнього. Патріарх висловив свою турботу щодо трагічних подій на Святій Землі та закликав до негайного припинення війни та початку чесного діалогу для досягнення миру і справедливості.

Вселенський Патріарх вкотре закликає до миру та діалогу під час важливої церковної церемонії

У неділю, 22 жовтня 2023 року, Вселенський Патріарх Панагіотіс відслужив вечірню свята Введення Єрусалимського Патріархату в І храмі Святого Георгія Неохорського на Босфорі, Метохії Гробу Господнього. Ця церемонія відбулася під час 32-ої річниці обрання Патріарха на Патріарший престол.

Під час богослужіння Патріарх висловив свою глибоку турботу щодо трагічних подій, що відбуваються в Святій Землі, і закликав до чесного діалогу як єдиного засобу досягнення миру та справедливості в цьому регіоні. Він наголосив, що війна та конфлікти – це результат гріхопадіння людей і закликав до віри в Христа та взаємної відповідальності за мир.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У своєму виступі Патріарх також згадав Патріарха Феофіла та Гробівське Братство, закликаючи до молитви за мир і благополуччя світу. Його слова стали важливими у контексті складних подій і конфліктів, які турбують цей регіон та весь світ.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION