22 жовтня 2023 року Вселенський Патріарх Варфоломій відзначив 32-у річницю свого обрання на Патріарший престол в урочистій церемонії, що включала Божественну літургію та молитву за мир в Україні. Подія зібрала високопосадовців, духовенство, та вірних з усього світу.

Урочиста церемонія та молитва за мир в Україні від Вселенського Патріарха

У церемонії, що відбулася 22 жовтня 2023 року, Вселенський Патріарх Варфоломій, Архієпископ Константинопольський – Нового Риму, очолив Божественну літургію, що відбулася в Патріаршому храмі, вшановуючи 32-у річницю свого обрання на Патріарший престол.

У цьому важливому богослужінні взяли участь високопосадовці та представники духовенства, включаючи преподобних Митрополитів та Єпископів, а також професорів та вірних. Після літургії Патріарх Варфоломій відправив молитву Трисаїю за упокій душі блаженнішого митрополита Метрийського і Афіронського Димитрія, а також звершив ряд інших релігійних обрядів.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

В своїй промові на цей ювілейний день, Патріарх Варфоломій висловив свої молитви та надії на мир в Україні та на Близькому Сході. Ця подія стала важливим моментом для української та світової православної громади, підкреслюючи значення його служіння та вплив на події в релігійному світі.

Джерело: ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟN ΠΑΤΡΙΑΡΧEION