З 14 по 18 жовтня 2020  р. Б., за сприяння та ініціативи Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, музею “Духовні скарби України”, вперше на Тернопільщині перебуватиме старовинна ікона Пресвятої Покрови Богородиці XVII ст.,

Всі вірні зможуть прийти і піднести палкі молитви до святого образу!

В продовж 5-ти днів унікальна давня ікона Пресвятої Богородиці Матері-Покрови перебуватиме в храмі Святих Жон-Мироносиць, що у селі Почапинці Православної Церкви України, настоятелем якої є духівник Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, митрофорний протоієрей Роман Будзинський, колишній секретар та душерозпорядник спочилого Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Митрополита Мефодія (Кудрякова).

Ознайомитись з графіком проведення богослужінь можливо за посиланням.

“Проси, Мати Моя, і Я не відвернуся від тебе!” – говорить Христос до Своєї Пречистої Матері. Її молитви, розумійте, є великі, так як і смирення Її велике.

“Отож, у смиренні наших сердець схилімо голови перед Пресвятою Богородицею і ввійдімо під Її чесний омофор. Тому що кожний християнин, який свою надію покладав на Неї, спасся. Тож надія і уповання на Пресвяту Богородицю нехай утверджується у наших серцях!..” – сказала Наталія Шевчук у вітальному слові.

Прес-служба Фонду пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія