Справа №463/8296/20

Провадження №1-кс/463/4649/20

У Х В А Л А

про тимчасовий доступ до речей і документів

10 вересня 2020 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова Леньо С. І., з участю секретаря судових засідань Станько Р.О., розглянувши клопотання слідчого Першого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, погоджене прокурором прокуратури Тернопільської області про тимчасовий доступ до речей і документів по кримінальному провадженню № 62019140000001328 від 29.11.2019р., за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Слідчий Першого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, звернувся з клопотанням до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова про тимчасовий доступ речей і документів. Просить надати тимчасовий доступ до речей і документів,які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , а саме, до реєстраційної справи сформованої за результатами внесення реєстраційного запису № 15881033 до державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності на об`єкт нерухомого майна «залишки будівництва гідроелектростанції» за ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».

В судове засідання слідчий не з`явився, заявою до суду справу просить слухати у його відсутності. Клопотання підтримує повністю та просить таке задовольнити.

Враховуючи вимоги ч. 2, 4 ст.163 КПК України, вважаю за необхідне розглядати клопотання без викликупредставника особи,у володінніякої знаходятьсядокументи, тимчасовий дозвіл на доступ до яких та можливість їхнього вилучення просить надати слідчий, а також у відсутності слідчого.

В такому випадку, згідно ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Оглянувши та перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах вважаю, що клопотання підлягає до задоволення, оскільки таке відповідає вимогам ст. 160 КПК України та доводить наявність обставин передбачених ч. 5, 7 ст. 163 КПК України.

Керуючись вимогами статей 107131160163164 КПК України, –

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати слідчим Першого слідчого відділу СУ ТУ ДБР у м. Львові Млинку Максиму Юрійовичу тимчасовий доступ до речей і документів,які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , а саме, до реєстраційної справи сформованої за результатами внесення реєстраційного запису № 15881033 до державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності на об`єкт нерухомого майна «залишки будівництва гідроелектростанції» за ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».

Обов`язок надати тимчасовий доступ до вищевказаних речей та документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 покладається на керівника (або особу, яка виконує його обов`язки) ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Виконання ухвали покласти на слідчих Першого слідчого відділу (відділ з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) слідчого управління Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого ум. Львові, Млинка Максима Юрійовича, Проданець Наталію Вікторівну, Дзьобу Тарасу Богдановича, Белиня Олега Олеговича, Антошка Миколу Івановича.

Строк дії ухвали становить один місяць з дня її винесення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 166 КПК України, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених вище речей.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Леньо С. І.