Сьогодні, 27 червня 2023 року, у Київському апеляційному суді мало відбутися розгляд апеляційних скарг захисників митрополита Павла Лебідя, але засідання відклали через відсутність необхідних матеріалів справи з Солом’янського суду. Юристи вважають, що такі перешкоди утруднюють забезпечення права на апеляційний перегляд справи. Захисники митрополита Павла вирушили до Солом’янського суду, щоб вирішити проблему з наданням документів. Павло Лебідь продовжує перебувати під домашнім арештом з браслетом на нозі.

Судове засідання у Київському апеляційному суді знову перенесено через проблеми з документами

У Київському апеляційному суді знову відклали розгляд апеляційних скарг захисників митрополита Павла Лебідя (в миру відомого, як Паша Мерседес), оскільки не надійшли матеріали справи із Солом’янського суду м.Києва.

Сьогодні, 27 червня 2023 року, у Київському апеляційному суді мало відбутися засідання з розгляду апеляційних скарг у справі митрополита Павла, однак це знову було відкладено. Причиною стало відсутність необхідних матеріалів справи, які не надійшли з Солом’янського суду.

Юрист, представник захисників митрополита Павла, підкреслив, що забезпечення права на апеляційний перегляд справи є важливим принципом судочинства, але суддя Солом’янського районного суду м. Києва та працівники канцелярії намагаються заважати реалізації цього права.

Захисники митрополита Павла вирушили до Солом’янського суду, щоб встановити причину нереагування на запит Київського апеляційного суду щодо надання необхідних документів.

Адвокат висловив надію, що після цього матеріали судової справи будуть передані для забезпечення права на апеляційний перегляд і прийняття справедливого рішення відповідно до принципу верховенства права.

Тож, Павло Лебідь і надалі “молитиметься” під домашнім арештом з браслетом на нозі.