ООН надала Україні рекомендацію не використовувати силу при виселенні монахів УПЦ з Києво-Печерської лаври, що викликає саркастичну реакцію та сумніви в розумності цих порад. Однак, сарказм виражається щодо того, чому влада не має права реагувати на провокації та втручання монахів в політику, які відверто підтримують російську агресію проти України.

Відмова виселення монахів УПЦ з Києво-Печерської лаври на прохання ООН викликає сарказм та сміх

В ООН зазначили, що виселення монахів УПЦ із Лаври могло б призвести до «насильства».

«Міністерство культури достроково розірвало з УПЦ договір оренди Києво-Печерської лаври, яка перебуває у державній власності. Влада взяла до уваги адвокаційні зусилля ООН і утрималася від дій, які могли б призвести до насильства, і не стали примусово виселяти УПЦ з Лаври у встановлений термін – 29 березня», – заявили в організації.

ООН надала свої “безцінні” рекомендації Україні, а саме – не виселяти монахів УПЦ з Києво-Печерської лаври. І ось диво! Українська влада дослухалась цих мудрих порад і вирішила поки не використовувати силу при виселенні “святих”. Це ж неймовірно! Який дипломатичний хід!

Очевидно, що таке виселення монахів з Лаври просто призвело б до катастрофи. Адже ми всі знаємо, наскільки ж сила монахів УПЦ може зруйнувати світовий порядок. Це їхнє молитовне схиляння може викликати вулкани, землетруси та інші природні катаклізми. Як ми можемо ризикувати такими небезпеками?

І дякуючи ООН, українська влада змогла вберегти світ від “насилля”. Хто б міг подумати, що виселення монахів може призвести до чогось такого? Ми всі знаємо, що ці монахи – “ждуни” повинні оберігатись адже вони так звикли сито жити в українській Лаврі, їм безпечно та затишно там, як дома. Зрештою, на їхньому місці може з’явитися хтось інший – якось небажано. Нехай вони залишаться, нехай засівають Лавру рашиськими ідеями, провокують владу, погрожують президенту, що ж не зважаймо з ними ООН, нехай поки моляться та займаються своїми справами, а ми почекаємо… Хіба це може викликати проблеми? Навіть якщо вони постійно втручаються в політику та відверто підтримують російську агресію проти України. Важливо ж мати добрі дипломатичні стосунки з ООН!

Так, дякуємо ООН за ці “цінні” рекомендації. Тепер у нас є ще одна причина для сарказму та посмішок. Хай живе дипломатія, хай живе логіка! У нас лише одне запитання, якщо дозволите: собі на власну територію не бажаєте взяти цих служак путінських?

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія