Верховна Рада України зібрала необхідних 226 голосів народних депутатів для внесення законопроєктів щодо заборони Української Православної Церкви Московського Патріархату на голосування. Ця історична подія стала можливою завдяки підтримці народних представників.

Є 226 підписів на підтримку законопроектів про заборону московських попів! Вимагаємо від спікера негайно винести їх в залу. В слуг немає більше жодних аргументів це не робити!», – написала Геращенко.

У Верховній Раді народні депутати зібрали 226 голосів за звернення до голови ВР Руслана Стефанчука щодо внесення на голосування законопроєктів про заборону Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Раніше Стефанчук в інтерв’ю виданню «Радіо Свобода» казав, що він не впливає на порядок денний, він формується погоджувальною радою.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Водночас голова Верховної Ради сумнівався, що в парламенті знайдуться необхідні 226 голосів для заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату, якщо такі законопроєкти будуть винесені на голосування.

«Парламент — це механізм, який ухвалює рішення колективно. І мені здається, що поки немає 226 голосів навколо такого важливого законодавчого акта. Виносити його в залу, провалювати для того, щоби просто потішити російську федерацію, просто безглуздо і юридично, і політично безвідповідально», — заявляв Стефанчук.