Засудження ракетного обстрілу монастиря в Одесі: Заява голови “Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталії Шевчук. Голова фонду висловлює своє рішуче засудження терористичного нападу на монастир Української православної церкви в єднанні з Московським патріархатом в Одесі, відчуває глибоке співчуття до постраждалих та закликає до молитов за їх швидке одужання. У зверненні зазначається, що насильство та тероризм ніколи не можна виправдати і винні повинні бути знайдені та покарані згідно з законами та міжнародними нормами.

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія рішуче засуджує терористичний напад-ракетний обстріл монастиря УПЦ МП в Одесі

Увечері, 21 березня, ворог наніс ракетний удар по Одещині. Було випущено три керовані авіаційні ракети класу “повітря-поверхня” X-59 винищувачами Су-35 з напрямку Чорного моря. Дві ракети збито силами ППО. Одна ракета влучила по триповерховій будівлі чоловічого монастиря Одеської Єпархії УПЦ в єднанні з Московським патріархатом. Внаслідок ракетного удару постраждали чотири людини.Три особи отримали легкі поранення вибуховою хвилею. Одна людина госпіталізована.

“Я, як голова “Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія” Наталія Шевчук, висловлюю своє рішуче засудження цього терористичного акту проти монастиря Української православної церкви Московського патріархату в Одесі. Ми відчуваємо глибоке співчуття до постраждалих, та закликаємо до молитов за їх швидке одужання.

Насильство та тероризм ніколи не можна виправдати, особливо коли ці напади спрямовані проти мирних громадян та релігійних служителів. Ми вимагаємо, щоб винні в цьому нападі були знайдені і покарані згідно з законами і міжнародними нормами.

Хочу відзначити, що населення регіону засудило цей напад, що є доказом нашої єдності і солідарності в цей важкий час. Ми сподіваємося, що такі напади більше ніколи не повторяться, і ми молимося за мир і злагоду в Україні.” – з заяви-співчуття Наталії Шевчук голови ГО.

Джерело: Пресслужба Фонду пам’яті Митрополита Мефодія