Vodafone став спонсором благодійного телемарафону Embrace Ukraine, що відбудеться 21.06 в Амстердамі о 21:00 (за київським часом). Наша спільна мета – привернути увагу Європи до подій в Україні та зібрати кошти на необхідне медичне обладнання для поранених українських бійців.

Організатори телемарафону — один з найбільших медіахолдингів України 1+1 media, найбільший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Festival. Партнери проєкту — Vodafone, Mastercard Ukraine, Ощадбанк та ФК «Динамо Київ», головний медіапартнер — ранкове шоу «Сніданок з 1+1». Захід реалізується за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Міністерства закордонних справ.

Подію транслюватимуть усі телеканали в межах марафону «Єдині новини», регіональні телеканали Суспільного мовника та інші. Також трансляція відбуватиметься на YouTube-каналах 1+1 і Atlas Festival.Залучайте своїх друзів та знайомих з усього світу до перегляду – зараз важлива підтримка кожного. Наближаймо нашу Перемогу разом!

Амстердамі, візьмуть участь легендарні зірки найпопулярнішого пісенного конкурсу Європи, а також політичні лідери, громадські активісти та діячі культури. Зокрема, до заходу долучаться такі популярні артисти:

Emmelie de Forest, Conchita Wurst, Blind Channel, S10, Malik Harris, Kalush Orchestra, VERKA SERDUCHKA, Ruslana, Jamala

Пряма трансляція відбудеться на каналах 1+1, ТЕТ, 2+2. Перегляд доступний і в додатку Vodafone TV: www.vodafone.ua/tv-charity

Долучайтеся до телемарафону всією країною і підтримайте наших захисників! Разом – до перемоги! Детальніше: www.vodafone.ua/fb-tv-charity