1 серпня у Свято-Михайлівському соборі відбулося урочисте богослужіння на честь Винесення чесних древ Хреста Господнього, очолене Митрополитом Епіфанієм. Освячення зілля й меду та молитва за захисників України у Золотоверхому соборі…