У Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі відкрилася виставка «Дякую Серцем», де представлено унікальні скульптурні та мозаїчні роботи українських митців. Відкриття виставки «Дякую Серцем» у Свято-Михайлівському монастирі: мистецтво і духовна сила 5 вересня…