Стаття присвячена святителю Артемію Селевкійському, відомому єпископу, який здобув собі славу заступника бідних і гнаних. Він прожив довге та плідне життя, мудро опікуючись ввіреною йому паствою та проявляючи велику любов до людей і доброту. Стаття наголошує на важливості обирання любові у житті, як ключі до успіху та задоволення. Вшановуючи пам’ять святителя Артемія Селевкійського, стаття закликає наслідувати його приклад та проявляти любов до оточуючих на кожному кроці нашого життя.

Вшанування пам’яті благочестивого єпископа, який став заступником бідних і гнаних

Сьогодні, 6 квітня, ми вшановуємо пам’ять святителя Артемія Селевкійського – відомого благочестивого єпископа, який на протязі свого життя здобув собі славу заступника бідних і гнаних.

Святитель Артемій народився і жив у місті Селевкія Пісідійській, що знаходилось на території Малої Азії. За своє життя він проявляв велику любов до людей і доброту, що було помічено апостолом Павлом. Так, святий апостол призначив святителя Артемія першим єпископом Селевкії через його найвищу достойність.

Святитель Артемій прожив довге та плідне життя, мудро опікуючись ввіреною йому паствою. Він був проникнутий духом християнської любові, тому здобув собі славу заступника бідних і гнаних. За його життям багато людей знайшли порятунок та захист від жорстокості та несправедливості.

Святитель Артемій був прикладом для нащадків та наслідувачів. Його життя показує, що велика сила любові може перемогти ненависть та гнів, а обирання любові – ключ до успішного та задовільного життя.

Тож, вшановуючи пам’ять святителя Артемія Селевкійського, давайте прагнемо наслідувати його приклад і проявляти любов до оточуючих на кожному кроці нашого життя.

Молитва до святого Артемія

О, святий Артемію, єпископе Селевкійський, заступнику грішників і захиснику бідних! Предстоявши перед престолом Божим, молись за нас, недостойних рабів Божих, які звертаються до тебе зі скрухою серця та покаянням. Допоможи нам у наших потребах і проханнях, особливо в [зазначте свої потреби тут]. І сповідай нас у благодатному присутності Господа, щоб ми могли насолоджуватися Його вічною любов’ю у Царстві Небесному. Амінь.