У цьому статті описано візит архієпископа Тараса Петранюка на Свято-Володимирівську парафію, його зустріч з прихильниками та сумнівну діяльність на користь ворожих сил. Стаття засуджує його “патріотичну” маску та недостовірні розповіді про віру, а також відзначає спроби використовувати церковні заходи для політичних цілей.

Зустріч архієпископа у с. Рожанівка та його сумнівна діяльність

Звичайно, можна годинами милуватись світлинами з чудової “патріотичної” події, яку приготував Тарас Іванович Петранюк для своїх прихильників! Його візитація 30 липня 2023 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, у якості архієпископа Тернопільського і Бучацького на Свято-Володимирівську парафію с. Рожанівка Заліщицького благочиння просто манна з неба для нього та його колаборантських зусиль. Сподіваємось цей молитовник, духівник та визнаний у церковному світі авторитет-чернець-чудотворець на зворотньому шляху відвідав і чоловічий монастир Святих Петра і Павла, що поруч в с.Нирків адже нога цього святого і ревного служаки не була на монастирському подвір’ї з часу утворення ПЦУ понад п’ять років.

Кримінальний злочинець, прикриваючись українською рясою, точно знає, як зібрати глядачів, які віддадуть йому почесті. І що там говорити про те, як його зустріли парафіяни! Запашний коровай замість Кримінального Кодексу України – вже говорить сам за себе!

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цікаво, як він розповідав про те, як він “пішов за Христом”? Можливо, його історія була такою ж “правдивою” і “чесною”, як його колаборанська діяльність на користь ворожих сил МВД ЛНР.

Ну, а водосвятний молебен – це вже окраса заходу! Звісно, це була не просто молитва за Україну та український народ, але й щось непересічне, напевно, “молитва” за ЛДНР та її “велич”!

Візитація на парафію – це було справжнє свято для самого Петранюка Тараса Івановича, коли він міг демонструвати свою “патріотичну” діяльність перед своїми прихильниками. І хто б міг не бути враженим такою “персоналією”? Завжди захоплююче спостерігати за його неймовірними талантами, щирою усмішкою та батьківською турботою про свою паству!

Нагадаємо:

Пресслужба – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія