Ще місяць тому, а саме 21 грудня 2021 року, правоохоронцями Київського Управління Служби безпеки України під час чергової спроби продажу вогнепальної зброї, набоїв та боєприпасів був затриманий Петранюк Назар Іванович, 25.08.1982 р. н., уродженець м. Коломия Івано-Франківської обл., мешканець села Плюти Броварського р-ну Київської області, який є священнослужителем храму Святих Петра і Павла Української Православної Церкви Московського  Патріархату.

Зі слів очевидців, релігійний діяч отець Назар Іванович Петранюк, наближений до керівництва «істінной і канонічєской» церкви УПЦ Московського Патріархату, частий гість владики АНТОНІЯ (Паканича),

 перевозив у власній автівці та зберігав у себе вдома цілий арсенал зброї.

Після затримання святого отця дружина – Петранюк Лариса Іванівна 12.06.1986 р. н., уродженка с. Лукове Іршавського р-ну Закарпатської обл., негайно зателефонувала родичам чоловіка і повідомила про «біду», яка спіткала їхню сім’ю.

22 грудня 2021 року в Київ терміново прибув рідний брат Петранюка Назарія Івановича – Петранюк Тарас Іванович, який, за іронією долі, є архієреєм Православної Церкви України, владикою ТИХОНОМ, – з єдиною метою: «загасити» скандал довкола рідного брата Назарія, вірного служителя Москви у «братській» війні України та Росії.

Його Високопреосвященство, помолившись у Малій (теплій) Софії та заручившись підтримкою отця-настоятеля Дмитра Ландвитовича, вже об 11 годині ранку наступного дня отримує гарну звістку: кримінал за телефонним дзвінком однієї дуже шанованої та публічної людини перестав бути криміналом, оскільки відсутній склад злочину. Бінго! Справі раптом присвоюють гриф особливо важливої, починають активно «ховати» матеріали від потрапляння в ЗМІ. Та шило в мішку не сховаєш…

Інтернет-видання Кореспондент друкує статтю, де викладає фото та всю наявну інформацію, висловлюючи сподівання, що батюшка Назарій в скорому часі стане одним з нових духівників УПЦ Московського Патріархату у виправному закладі України.

Та не так сталося, як гадалося, виявилося, що владика Православної Церкви України ТИХОН (Петранюк), маючи вагомий власний кримінальний досвід, таки спрацював оперативно, а головне – результативно, хоч і «влетів в копієчку», адже, як казав свого часу Вадим Владиславович Новінський, кримінальні справи в Україні є не проблемою, а виключно видатками.

Так, із джерел, наближених до архієпископа Православної Церкви України ТИХОНА (Петранюка), стало відомо, що за справу брата він буцімто змушений був дати вагомий хабар аж у $80 тис., хоча трохи вдалось зекономити, бо «служба божа України» на початку перемовин вимагала $100 тис. Та хто встоїть перед неймовірним талантом і харизмою Його Високопреосвященства? І, о чудо, два брата-акробата Петранюки знову білі та пухнасті, а головне –обоє на волі.

Православним баронам України вдається вже роками дурити вірних і УПЦ Московського Патріархату, і Православної Церкви України, але, як казав Авраам Лінкольн, можна весь час дурити деяких, можна деякий час дурити всіх, але не можна весь час обдурювати всіх.

Цікаво, в скільки стало плуження кримінального провадження самому владиці Православної Церкви України ТИХОНУ (Петранюку) за звинуваченням у співпраці з МВС Луганської народної республіки?

Голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталія Шевчук вже звернулась із запитом до правоохоронних органів для перевірки достовірності викладеної інформації в ЗМІ із питанням: чи справді пов’язані між собою кримінальна діяльність Петранюка Назарія Івановича, а саме торгівля вогнепальною зброєю, із співпрацею Петранюка Тараса Івановича з терористичним угрупованням ЛНР/ДНР?

Головним залишається насправді єдине питання: кому «служать» такі недоторкані, як брати Петранюки, особливо зважаючи на обставину, що Україна вже восьмий рік поспіль потерпає від кривавої бійні, захищаючи свою землю і свій народ від задушливої «любові» руського брата?!

ДАЛІ БУДЕ…

Пресслужба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія