Негласно Службі безпеки України ЗАБОРОНИЛИ «чіпляти» архієрея Православної Церкви України ТИХОНА (Петранюка Тараса Івановича), звинуваченого головою Громадської організації «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталею Шевчук у державній зраді. Саме політичною волею пояснюють свою бездіяльність офіцери СБУ.

Читайте в наступних публікаціях, хто і чому плужить об’єктивне й усебічне розслідування щодо кримінального злочинця, де-юре – діючого архієрея Православної церкви України, де-факто – вірного Руської Православної церкви, як і навіщо намагаються загальмувати розслідування справи щодо агента МВД ЛНР ФЕРЗЯ і чи насправді Його Високопреосвященству Тихону Петранюку “каву в ліжко подає СБУ”?

Петранюк Тарас Іванович – архієпископ Тихон, керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією УПЦ/ПЦУ, член Священного синоду святої церкви України – перший і поки єдиний архієрей, офіційно звинувачений у державній зраді України, щодо якого Державним Бюро Розслідування внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

Ми наполегливо працювали і працюватимемо, й урешті-решт публічно зірвемо маску з ворога нашої святої церкви та України – Петранюка Тараса Івановича “перевертня” в рясі.
Сьогодні до вашої уваги – інформаційна довідка за результатами роботи юристів ГО та її голови Наталії Шевчук.

Інформаційна довідка

про процесуальні дії з притягнення  Петранюка Тараса Івановича, 19.10.1976 року народження, до кримінальної відповідальності

за статтею 111 Кримінального Кодексу України (Державна зрада)

1. 26 липня 2021 року Шевчук Наталією Михайлівною, Головою громадської організації «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія», заявником, засобами поштового зв’язку було направлено до Служби безпеки України заяву про вчинення Петранюком Тарасом Івановичем, 19.10.1976 року народження, кримінального правопорушення, передбаченого статтею 111 Кримінального Кодексу України (Державна зрада).

У вищевказаній заяві викладено обставини, зокрема, про те, що громадянин Петранюк Тарас Іванович, 19.10.1976 року народження, діючи умисно, маючи на меті уникнення відповідальності за скоєний злочин щодо заволодіння шахрайським шляхом грошовими коштами у розмірі 100 000, 00 (сто тисяч) доларів США, вчинив державну зраду шляхом надання згоди представникам спецслужб так званої «Луганської Народної Республіки» на добровільне надання допомоги, тобто, перейшов на бік ворога в період збройного конфлікту, а наразі можливо здійснює шпигунство та надає так званій «Луганській Народній Республіці» допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, чим можливо вже наніс шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, що підпадає під ознаки злочину, передбаченого статтею 111 Кримінального Кодексу України (Державна зрада).

Заяву Шевчук Наталії Михайлівни про вчинення Петранюком Тарасом Івановичем, 19.10.1976 року народження, кримінального правопорушення від 26 липня 2021 року було вручено уповноваженій особі Служби безпеки України 28 липня 2021 року.

Службою безпеки України після отримання вищевказаної заяви Шевчук Наталії Михайлівни про вчинення кримінального правопорушення не було виконано вимоги частини першої статті 214 Кримінального процесуального Кодексу України щодо зобов’язання невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви про вчинене кримінальне правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

2. У зв’язку із чим, Шевчук Наталія Михайлівна була вимушена 05 серпня 2021 року звернутись до Шевченківського районного суду м. Києва зі скаргою на бездіяльність уповноважених осіб Служби безпеки України, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, в якій просила зобов`язати уповноважених осіб Служби безпеки України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за заявою Шевчук Наталії Михайлівни від 26 липня 2021 року.

За результатом розгляду вищевказаної скарги Шевчук Наталії Михайлівни Ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 11 серпня 2021 року у справі № 761/28437/21 (посилання: https://reyestr.court.gov.ua/Review/99156293) дану скаргу було задоволено та зобов`язано уповноважену особу Служби безпеки України виконати вимоги частини першої статті 214 Кримінального процесуального Кодексу України та невідкладно, але не пізніше 24 годин, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, викладені у заяві голови громадської організації «Фонд пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Шевчук Наталії Михайлівни від 26 липня 2021 року, яку було отримано уповноваженою особою Служби безпеки України 28 липня 2021 року, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Вищевказану Ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 11 серпня 2021 року у справі № 761/28437/21 в апеляційному порядку не було оскаржено Службою безпеки України, а тому вона набрала законної сили 17 серпня 2021 року і була направлена судом у вересні 2021 року та повторно 11 листопада 2021 року до Служби безпеки України листом Шевченківського районного суду м. Києва від 10 листопада 2021 засобами поштового зв’язку.

16 вересня 2021 року засобами поштового зв’язку на адресу Служби безпеки України Шевчук Наталією Михайлівною було направлено заяву про видачу витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань із доданою до заяви копією Ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 11 серпня 2021 року у справі № 761/28437/21, яку було вручено уповноваженій особі Служби безпеки України 17 вересня 2021 року.

Ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 11 серпня 2021 року у справі № 761/28437/21, яку було направлено повторно 11 листопада 2021 року, було вручено уповноваженій особі Служби безпеки України 12 листопада 2021 року.

Службою безпеки України після отримання вищевказаної Ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 11 серпня 2021 року у справі № 761/28437/21 та заяви Шевчук Наталії Михайлівни від 16 вересня 2021 року про видачу витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань не було внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, не було розпочато розслідування та не надано заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

3.  У зв’язку із чим, Шевчук Наталія Михайлівна була вимушена 15 жовтня 2021 року направити засобами поштового зв’язку до Державного бюро розслідувань заяву від 13 жовтня 2021 року про вчинення службовими особами Служби безпеки України кримінального правопорушення, передбаченого статтею 382 Кримінального Кодексу України (Невиконання судового рішення).

У вищевказаній заяві викладено обставини, зокрема, про те, що службовими особами Служби безпеки України умисно не виконується Ухвала слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 11 серпня 2021 року у справі № 761/28437/21.

Заяву Шевчук Наталії Михайлівни про вчинення службовими особами Служби безпеки України кримінального правопорушення від 13 жовтня 2021 року було вручено уповноваженій особі Державного бюро розслідувань 18 жовтня 2021 року.

Листом від 20 жовтня 2021 року Державне бюро розслідувань повідомило Шевчук Наталію Михайлівну про направлення її заяви  про вчинення кримінального правопорушення від 13 жовтня 2021 року за належністю до Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Державне бюро розслідувань, розташоване у місті Києві, надіслало Шевчук Наталії Михайлівні листа від 04 листопада 2021 року, яким повідомило про результати розгляду її заяви  про вчинення кримінального правопорушення від 13 жовтня 2021 року, відповідно до яких, обставин, що можуть свідчити про вчинення службовими особами Служби безпеки України кримінального правопорушення, не встановлено, а тому і підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відсутні.

Таким чином, Державним бюро розслідувань після отримання вищевказаної заяви Шевчук Наталії Михайлівни про вчинення кримінального правопорушення від 13 жовтня 2021 року не було виконано вимоги частини першої статті 214 Кримінального процесуального Кодексу України щодо зобов’язання невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви про вчинене кримінальне правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

4. У зв’язку із чим, Шевчук Наталія Михайлівна була вимушена 28 жовтня 2021 року звернутись до Шевченківського районного суду м. Києва зі скаргою на бездіяльність уповноважених осіб Державного бюро розслідувань, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, в якій просила зобов`язати уповноважених осіб Державного бюро розслідувань внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за заявою Шевчук Наталії Михайлівни від 13 жовтня 2021 року.

За результатом розгляду вищевказаної скарги Шевчук Наталії Михайлівни Ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 03 листопада 2021 року у справі № 761/38748/21  дану скаргу було задоволено та зобов`язано уповноважену особу (слідчого) Державного бюро розслідувань невідкладно, але не пізніше 24 годин після отримання органом досудового розслідування копії ухвали слідчого судді, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, викладені в заяві Шевчук Наталії Михайлівни від 13 жовтня 2021 року, отриманій 18 жовтня 2021 року, розпочати досудове слідство та надати для Шевчук Наталії Михайлівни документ, що підтверджує внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення кримінальних правопорушень, викладених у заяві від 13 жовтня 2021 року, яка була отримана відповідальною особою органу досудового розслідування 18 жовтня 2021 року.

Вищевказану Ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 03 листопада 2021 року у справі № 761/38748/21  в апеляційному порядку не було оскаржено Державним бюро розслідувань, а тому вона набрала законної сили 09 листопада 2021 року і була направлена судом 11 листопада 2021 року до Державного бюро розслідувань листом Шевченківського районного суду м. Києва від 10 листопада 2021 засобами поштового зв’язку.

11 листопада 2021 року засобами поштового зв’язку на адресу Державного бюро розслідувань Шевчук Наталією Михайлівною було направлено заяву про видачу витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань із доданою до заяви копією Ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 03 листопада 2021 року у справі № 761/38748/21, яку було вручено уповноваженій особі Державного бюро розслідувань 12 листопада 2021 року.

Ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 03 листопада 2021 року у справі № 761/38748/21, яку було направлено 11 листопада 2021 року, було вручено уповноваженій особі Державного бюро розслідувань 12 листопада 2021 року.

Листом від 15 листопада 2021 року Державне бюро розслідувань повідомило Шевчук Наталію Михайлівну про направлення Ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 03 листопада 2021 року у справі № 761/38748/21 за належністю до Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Листом від 16 листопада 2021 року Державне бюро розслідувань повідомило Шевчук Наталію Михайлівну про направлення її заяви від 11 листопада 2021 року про видачу витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань за належністю до Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Інформація щодо внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, щодо початку розслідування, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, після отримання вищевказаної Ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду  м. Києва від 03 листопада  2021 року у справі  № 761/38748/21 та заяви Шевчук Наталії Михайлівни від 11 листопада 2021 року на адресу заявника станом на 16 грудня 2021 року так і не надходили від Державного бюро розслідувань.

15 листопада 2021 року засобами телефонного зв’язку за номером  Спеціальної телефонної лінії, куди здійснила виклик Шевчук Наталія Михайлівна, останню повідомили про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне провадження № 62021100010001314 за частиною другою статті 382 Кримінального Кодексу  України (Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню) на виконання ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду м. Києва від 03 листопада 2021 року у справі  № 761/38748/21.

ДАЛІ БУДЕ…

Пресслужба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія