29 липня 2023 року Стрітенський храм Української Православної Церкви в Сумах постраждав внаслідок ракетного обстрілу з боку Російської Федерації. Постраждало покрівля купола та вікна будівлі, включаючи приміщення недільної школи. Інцидент викликав обурення серед місцевого населення та підкреслює необхідність зупинення насильства та налагодження мирного діалогу. Жителі Сум висловлюють своє співчуття тим, хто постраждав, та закликають до миру та єдності.

Руйнівний удар по храму та недільній школі викликає обурення та заклик до миру

У жахливий день 29 липня 2023 року Стрітенський храм Української Православної Церкви у Сумах потерпів від ракетного обстрілу, який завдав серйозних пошкоджень будівлі. Місцеві пабліки, посилаючись на настоятеля храму протоієрея Анатолія Полоза, повідомили про інцидент, який вразив усю громаду.

У результаті обстрілу постраждала покрівля купола, а також були вибиті вікна як у храмі, так і в приміщенні недільної школи. Незважаючи на руйнівний удар, на щастя, не надійшло жодних повідомлень про жертви серед громадських молитвників.

Стрітенський храм, який перебував у фінальній стадії будівництва, вже відкрив свої двері для богослужінь, але тепер стикається з випробуванням непередбачуваної військової ситуації. Цей храм був не тільки місцем поклоніння, але й символом надії та спільноти для українців, які утримуються в єдності навіть під час трагедії.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Жителі Сум висловлюють своє обурення та глибокі співчуття тим, хто потерпів від цього нападу. Цей жахливий інцидент ще раз нагадує про важливість зупинки насильства і налагодження мирного діалогу між країнами для забезпечення безпеки та миру в регіоні. Нехай наша молитва буде з тими, хто страждає від цього конфлікту, і нехай вона стане засобом злагоди та єдності для всіх українців.

Бажаємо мирного неба над Сумами та всією Україною, і віримо, що спільність і сила духу допоможуть пережити цей важкий час. Нехай мир повернеться в наші серця і на нашу землю.