У Свято-Михайлівському монастирі Митрополит Епіфаній освятив спеціалізований автомобіль швидкої допомоги для медичної служби ГУР МОУ.

Благодійний автомобіль швидкої допомоги передано для потреб медиків розвідки

26 листопада 2024 року на подвір’ї Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря відбулася знакова подія: Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній освятив спеціалізований автомобіль швидкої допомоги, придбаний за підтримки благодійників.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Транспортний засіб передано для потреб медичної служби Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ).

На церемонії, окрім Предстоятеля Православної Церкви України, були присутні капелани протоієрей Костянтин Холодов та протоієрей Володимир Романишин, а також представники медичної служби ГУР МОУ. Спільна молитва об’єднала учасників заходу, символізуючи духовну підтримку для захисників України.

Після освячення Митрополит Епіфаній звернувся до присутніх зі словами вдячності. Він високо оцінив жертовність благодійників, завдяки яким стало можливим придбання автомобіля, та мужність співробітників розвідки. Його Блаженство побажав Божої допомоги й наснаги у виконанні важливої місії — захисту України.

Цей акт є прикладом того, як віра, благодійність і служіння державі об’єднують людей у прагненні перемоги та збереження життя. Освячений автомобіль стане важливим елементом у порятунку життів на передовій.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України