Україно, рідна земля-мати,
Господь, отець наш небесний,
Благословіть!

Я йду знищувати
ворогів землі рідної,
вбивць моїх братів,
ґвалтівників моїх посестр.

Нехай рука моя буде твердою,
щоб вбивати ворогів!
Нехай око моє буде ясним,
щоб вбивати ворогів!
Нехай зброя моя буде справна,
щоб вбивати ворогів!
Нехай воля моя буде сталь,
щоб вбивати ворогів!

Україно, рідна земля-мати,
Господь, отець наш небесний,
Благословіть!

Наш рішучий наступ!
Нашу священну помсту!
Нашу святу перемогу!

Підтримуючи Збройні Сили України, була створена вражаюча відео-презентація, присвячена визволенню України від російських загарбників.

Молитва за визволення України, яку написав український націоналіст Осип Мащак у 1920-х роках, послужила джерелом натхнення для авторів цього відеоролика. Проте текст був дещо змінений. Ця молитва виражає бажання наших героїчних воїнів, які йдуть у наступ, щоб звільнити Україну від російських окупантів та підняти Прапор Перемоги.

Молитва розпочинається з прохання про благословення від Господа, небесного Отця, для українських воїнів, які йдуть знищувати ворогів, убивць своїх братів та ґвалтівників. Вона виражає їхню вирішеність та готовність боротися з ворогами.

Автори цього відеоролика – українські компанії та митці, які добровільно взялися за його створення. Компанія “K&K Group” представлена Гнатом Коробком (СЕО), Олександром Копилом (СЕО) та Віталієм Варбанцем (PR-директор). Компанія “BelkaStrelkа” відзначається Юрієм Білим (СЕО) та Олександром Коптєвим (креативним директором, автором тексту). Виробництво ролика покладено на компанію “FILM. UA Group” з участю Сергія Созановського (співзасновник FILM. UA Group) та Олександра Веремієнка (продюсера).

Режисером відеоролика став Максим Сметана, оператором – Сергій Михальчук.

Заохочуємо всіх приєднатися до тих, хто підніматиме Прапор Перемоги! Присвятитися служінню в Збройних Силах України!

Цей вражаючий відеоролик створений з великою любов’ю до України та бажанням підтримати наших військових, які борються за визволення країни. Він втілює силу та відданість українського народу у боротьбі проти агресора.

Нехай воля наших героїв буде незламною, а перемога – святою!

Присоединяйтесь до військ Збройних Сил України і станьте частиною переможного наступу!

Оригінал відеоролика можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/watch/?v=3225973554360344&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=douSaZ&ref=sharing

*Зверніть увагу, що вищевказаний текст є художнім описом створення відеоролика та молитви. Не має на меті пропагувати насильство або війну, а лише відтворює контекст і вміст зазначеного відеоролика та молитви.