Протоієрей Роман Будзинський звертається до громади з закликом підтримати воїнів, які з ризиком для свого життя захищають Вітчизну на передовій. Воїни, які щоденно стикаються з небезпекою, несуть в собі вогонь патріотизму та любові до України. Запропоновано взяти участь у благодійних акціях, зборах коштів та надати матеріальну підтримку, а також звернутися до Бога з молитвами за захисників. Об’єднавшись, ми зможемо допомогти нашим героям повернутися додому, де їх чекають кохані родини та рідна країна.

Об’єднаймося в підтримці наших героїв та виявимо патріотизм і любов до України в дії

Шановні брати і сестри,

Сьогодні, коли я проводив ранішню молитву, на мій номер надійшло повідомлення, що вразило моє серце і змусило мене звернутися до вас з цим важливим закликом. Серед нас є воїн Андрій, який зараз перебуває на передовій, готовий ризикувати своїм життям для захисту нашої Вітчизни. Він звернувся до мене з проханням молитися за нього та допомогти йому придбати шолом, який вчора був розірваний осколками ворожих снарядів.

Не зважаючи на небезпеку, яку воїни щоденно зустрічають на передовій, вони продовжують нести на своїх плечах вогонь патріотизму і любові до нашої України. Їхні поступки і самовідданість є незаперечним доказом того, що ми, як громада, повинні зробити все можливе, щоб підтримати наших захисників.

Отримавши смс мною негайно було прийнято рішення допомогти військовослужбовцю і надіслати йому таку необхідну амуніцію. Вартість військового обладнання завжди є надзвичайно високою, особливо якщо це якісні речі, що забезпечують безпеку і життя наших захисників. Тому я закликаю кожного з вас допомагати нашим військовим, роблячи все, що ви можете на своєму місці.

Не залишайтеся байдужими до потреб наших захисників. Нехай ваше серце наповниться любов’ю до України, а ваші дії виражатимуть патріотизм. Візьміть участь у благодійних акціях, зборах коштів чи наданні матеріальної підтримки, надсилайте донати адже кожна пожертва, кожна гривня це реальна дія в напрямку перемоги. Навіть маленький внесок може мати велике значення.

Однак молитва є такою ж важливою, як матеріальна підтримка. Зверніться до Господа з посильними молитвами за наших захисників, щоб вони отримували силу, мужність і захист у найважчі моменти. Нехай Божа благодать огортає їх і повертає додому у цілості та здоров’ї.

Моліться, дорогі брати і сестри, моліться не лише за воїна Андрія, а й за всіх наших захисників, які стоять на передовій. Вони потребують нашої підтримки та допомоги у пеклі війни. Покладімо свою віру в Бога і підтримаймо їх своїми молитвами.

Наша Україна має глибокі корені, її серце б’ється в кожному з нас. Поєднаймо свої сили, виявимо величезну дозу патріотизму і любові до нашої країни. Разом ми зможемо допомогти не лише одному воїну Андрію але й багатьом нашим захисникам повернутися додому, де їх чекають батьки, родини, ми.

Нехай Бог благословить нас у нашому завзятому старанні підтримати наших воїнів і захистити нашу Україну.

З любов’ю і молитвою,
Настоятель ставропігійної громади Святих Жон-Мироносиць протоієрей Роман Будзинський

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)