У зверненні до Глобального форуму біженців, оприлюдненому 12 грудня, релігійні лідери підкреслили свою прихильність пропонувати притулок для біженців, а також захищати їхні права людини. 

« Ми усвідомлюємо, що хоча наші зобов’язання є важливим внеском, для 36,4 мільйона біженців у всьому світі сьогодні є більше гуманітарних потреб, ніж гуманітарних ресурсів», — йдеться у повідомленні. « Наслідки жахливі, вони впливають на переміщених осіб і громади, які їх приймають».

13-15 грудня в Женеві проходить Глобальний форум біженців. 

«Ми кидаємо виклик репрезентації біженців у наших ЗМІ, нагадуючи собі та нашим спільнотам, що пошук притулку є основним правом людини, і що ставлення та політика можуть завдати реальної шкоди, маргіналізувати та дегуманізувати людей, які рятуються від війни, катастрофи та переслідувань, “, – йдеться в повідомленні. ” Ми зобов’язуємося об’єднатися навколо наших спільних цінностей, цілей і діяльності, а також встановити ефективні та довгострокові партнерства для захисту та підтримки біженців, тих, хто переміщений через зміну клімату, і країн, які їх приймають, збільшуючи вплив кожного зусилля».

Релігійні лідери пообіцяли продовжувати виступати та захищати індивідуальне право шукати притулку. « Ми будемо виступати за безпечний проїзд, гуманітарні коридори та спрощення гуманітарних віз», – йдеться у повідомленні. « Ми визнаємо внесок біженців. Вони приносять свої навички, амбіції, мужність і мрії про мир у свої громади через прощення та примирення».

На завершення вони привітали можливість, яку Глобальний форум біженців надає для роботи між релігіями та з іншими секторами. 

НАШ ТЕЛЕГРАМ

« Ми обіцяємо конкретні дії для підтримки біженців», — підсумовується в повідомленні. « Ми зобов’язуємося використовувати наші голоси, щоб показати, що зміни можливі і що існує шлях від відчаю до надії та від надії до дії. Ми закликаємо релігійних лідерів у всьому світі приєднатися до нас».

Джерело: World Council of Churches