Український хор, представляючи Волинську єпархію Православної Церкви України, гордо оголошує про свою перемогу на міжнародному Фестивалі православної церковної музики “Hajnówka”. Вони стали лауреатами цього престижного заходу, отримавши почесне друге місце, завойовуючи серця журі та аудиторії своїм видатним виконанням. Це досягнення свідчить про талант і потенціал української культури та музичної спадщини, а також про здатність музики об’єднувати людей та прославляти Бога.

Хор Храму Холмської Ікони Божої Матері ПЦУ здобуває друге місце на престижному фестивалі

Слава Україні! Це з великим задоволенням і гордістю ми хочемо повідомити про нашу недавню перемогу на міжнародному Фестивалі православної церковної музики “Hajnówka”. Наш хор став лауреатом цього престижного фестивалю, отримавши почесне друге місце!

Цей фестиваль, що відбувається у місті Хайнувка, Польща, є одним з найбільших і найповажніших заходів, присвячених православній церковній музиці. Він збирає талановитих хористів з різних країн світу, щоб вони могли продемонструвати свою майстерність, спілкуючись мовою музики та духовності.

Наш хор, що представляє Храм Холмської Ікони Божої Матері Православної Церкви України в Волинській єпархії, вразив журі і аудиторію своїм видатним виконанням. Ми працювали над нашими музичними навичками і репертуаром з самого початку, і цей успіх є результатом нашої великої праці, відданості та віри.

Ця перемога стала можливою завдяки нашій талановитій команді, включаючи наших музичних диригентів, солістів і всіх членів хору. Кожен з них вніс свій власний внесок у створення неперевершеної гармонії і прекрасної музики, яка заполонила церковну навколишність.

Ми також хотіли б висловити щирі слова подяки всім нашим шанувальникам, спонсорам і підтримці з різних куточків світу. Ваша віра в нас, ваша підтримка і співпереживання були нашими джерелами сили і натхнення протягом цього заходу. Ми щиро цінуємо кожну вашу молитву, добрі слова і посильну допомогу, які допомогли нам досягти цього визнання.

Це досягнення – це не просто перемога нашого хору, а перемога української культури і музичної спадщини. Воно підтверджує величезний талант і потенціал українських музикантів і демонструє нашу здатність прикрасити світ цінними музичними дарунками.

Ми не зупинимося на досягнутому і продовжуватимемо працювати над розвитком нашої хорової мистецькості. Ми будемо пишатися нашими досягненнями і використовувати їх як вдячність за те, що ми маємо можливість прославляти Бога через музику.

Разом ми зробили це можливим. Разом ми підтверджуємо, що українська культура є силою, що об’єднує нас і надихає. Слава Україні!