Солом’янський районний суд Києва продовжив цілодобовий домашній арешт митрополиту Павлу (Петру Лебідю) з Української Православної Церкви, що в єдності з Московським патріархатом, до 1 липня. Прокурори просили продовжити запобіжний захід через триваюче розслідування його підозри у виправдовуванні збройної агресії Російської Федерації та приниженні громадян через релігійні переконання. Митрополит Павло відомий своїми образливими висловлюваннями та спробами створити ворожі настрої до вірян інших конфесій. Запобіжний захід було застосовано з метою забезпечити недоторканість досудового розслідування.

Солом’янський суд продовжив запобіжний захід для митрополита Павла до 1 липня

Суд продовжив митрополиту Української Православної Церкви (що в єдності з Московським патріархатом) Павлу (Петру Лебідю) запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 1 липня.

Солом’янський районний суд Києва задовольнив клопотання прокурора про продовження домашнього арешту митрополита до 1 липня з обов’язком носити браслет.

Прокурори просили продовжити запобіжний захід, оскільки досудове розслідування за підозрою у виправдовуванні збройної агресії Російської Федерації та приниженні громадян через релігійні переконання триває, а Петро Лебідь може впливати на свідків.

Нагадаємо, митрополит Павло у своїх публічних виступах неодноразово ображав релігійні почуття українців. Він принижував погляди вірян інших конфесій та намагався сформувати ворожі настрої до них. Петро Лебідь навіть робив заяви, які виправдовували або заперечували російську агресію.

1 квітня митрополиту Павлу було вручено підозру. Того ж дня суд призначив йому домашній арешт на 60 днів.