Представники українських конфесій відзначили загрозу терору Росії, спрямовану на цивільне населення України через обстріли та ракетні атаки. Всеукраїнська Рада Церков готується до міжнародного звернення щодо цієї проблеми та планує інші дії на міжнародному рівні, включаючи лобіювання інтересів України та роботу з парламентарями інших країн.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій активно реагує на загрозу цивільного населення України

Представники українських конфесій обговорили проблематику терору цивільного населення України, який здійснює Росія шляхом постійних обстрілів цивільної інфраструктури крилатими і балістичними ракетами, а також ударними дронами.

З цього приводу Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступить із зверненням до міжнародної спільноти. Про ці та інші заходи реагування на міжнародному рівні йшлося під час засідання Секретаріату ВРЦіРО, яке відбулося 19 вересня 2023 року в канцелярії Церкви адвентистів сьомого дня під головуванням Станіслава Носова

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Учасники засідання спланували іншу діяльність Ради Церков на міжнародному рівні, включаючи зустрічі з парламентарями інших країн та організацію закордонних візитів делегації ВРЦіРО з метою протидії російській пропаганді та поширення правдивої інформації про геноцид українців та інші наслідки російського вторгнення в Україну.

Крім цього, представники конфесій розглянули законопроєкти з питань державно-конфесійних відносин та суспільної моралі, які знаходяться на розгляді парламенту. Зокрема Секретаріат ВРЦіРО опрацював звернення до керівництва Верховної Ради, парламентських фракцій і груп проти легалізації порнографічної індустрії в Україні, що пропонується проєктом № 9623. 

Секретаріат Ради також розглянув пропозиції Комісії ВРЦіРО з питань соціального служіння щодо становлення та подальшого розвитку медичного капеланства в Україні. 

Джерело: ВРЦіРО