Щоденні молитви українців за воїнів, які стоять на захисті миру та незалежності України, отримують нове підкріплення. У місті Дубно відбулася спільна молитва, де звернулися до Всевишнього, просивши благословення та силу для наших солдатів. Відданість боротьбі за свободу та незалежність нашої країни вшанована врученням нагород воїнам, які виявилися справжніми героями.

Спільна молитва у Дубні за хоробрих захисників та нашу незалежність

Кожного дня, допоки триває війна росії проти нашої держави, ми підносимо до Господа молитви за наших хоробрих воїнів, які стоять на захисті миру та добробуту України. Ми просимо у Всевишнього благословення для них та допомоги, аби Він дарував їм відвагу та сили боронити рідну землю, аби охоронив від усілякого зла. Наші молитви за них — це те, що ми можемо і маємо робити для них щоденно, наша щира подяка за їхню відвагу та боротьбу, за їхню жертву.

Сьогодні у місті Дубно Рівненської області спільно із захисниками Батьківщини помолилися за перемогу України та за новітніх героїв, які нині захищають нашу незалежність та свободу. Також вручив Орден святого архістратига Михаїла II ступеня командиру військової частини Олександру Томашевському та медалі святого Юрія Переможця військовослужбовцям, нашим новітнім героям.

Найкращі сини і доньки України сьогодні віддають свої життя за нашу свободу, за цей безцінний дар — який ми маємо не лише зберегти, але й примножити, утвердити й передати його наступним поколінням.

Нині вже живемо в четвертому десятилітті після відновлення нашої української незалежності. Та наша історія нараховує понад тисячоліття: в часи правління нашого великого князя Володимира якраз випав апогей розквіту Київської держави, спадкоємцями якої ми є, а наша Церква має в основі проповідь апостола Андрія Первозванного — то це вже дві тисячі років. І ворог, який намагається нас поглинути і знищити, бореться саме за привласнення цієї історії. Намагається привласнити нашу історію, нашу культуру, нашу духовність.

Тож нині ми просимо Господа: нехай Він укріпляє сили, дає здоров’я всім хто бореться, і упокоїть душі тих, які у боротьбі віддали своє життя та вже відійшли у вічність. А ми покликані до кінця довести ту справу, за яку вони боролися. Ми не повинні змарнувати їхні зусилля, ми не повинні забути про їхній героїчний подвиг. Адже вони мріяли жити в єдиній, вільній укранській державі. Ми володіємо цим даром і пам’ятаємо, скільки покладено на вівтар нашої незалежності. Тому нехай Боже благословення перебуває над усіма нами, і справедливий мир восторжествує в Україні.

Боже великий, єдиний, нам Україну храни!

Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.

Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю,
Ти нас, Боже, зрости.

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої даски й щедроти
Ти на люд наш зверни.

Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світу, щастя,
Дай, Боже, народу
І многая, многая літа.